Drony Yuneec Typhoon H520 / H520E

( ilość produktów: 10 )

Różnice w poszczególnych wersjach dronów Typhoon H520

Seria dronów Typhoon H520 została zaprojektowana z myślą o wymagających odbiorcach. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz kilkanaście wersji tego drona, który zachwycił już niejednego profesjonalistę i amatora. To dron łatwy w obsłudze sterowania, ale przy tym dający szereg możliwości. Jakie typy H520 możesz znaleźć – między innymi – w naszym sklepie? Yuneec Typhoon H520 RTK, Yuneec Typhoon H520, Yuneec Typhoon H520 z kamerami E90, CGO-ET, E50.

Typhoon H520 – dla kogo dron od Yuneeca?

Firma Yuneec na rynku jest już od 20 lat. Dlatego ich drony, które oferujemy w ramach tej kategorii, są dopracowane do perfekcji. Model Typhoon H520 to jeden z podstawowych modeli tej firmy. Są to drony z niezłą stabilizacją lotu, dość łatwe w sterowaniu, choć raczej nie są polecane całkowitym początkującym. Nie da się jednak ukryć, że dają wiele możliwości tym, którzy na lataniu dronami już się znają.

Specyfikacja techniczna drona Yuneec Typhoon H520

Co wyróżnia modele H520? Przede wszystkim Yuneec Typhoon H520 to drony służące do kamerowania. Dlatego bardzo wiele zależy od konkretnego rodzaju kamery, gdyż ten model może latać – w różnych wersjach – z różnymi kamerami.

  • CGO-ET to kamera termowizyjna z podwyższoną czułością. Może być więc wykorzystywana przez profesjonalistów.
  • E50 to kamera z obiektywem 50 mm. Aparat posiada cechy niskiej głębi i pozwala na uzyskanie tzw. „efektu Bokeh”.
  • E90 z kolei to kamera z jednocalowym przetwornikiem obrazu. Posiada cyfrowy zoom, nagrywa w technologii ultra high definition i działa z funkcją Hot-swap.

Drony Yuneec to także idealnie zbalansowany ciężar samego korpusu. Dzięki temu można dużo łatwiej utrzymywać maszynę w powietrzu i nie ma ryzyka jej upadku.Szybkie i niezawodne mapowanie 3D pozwala z łatwością ustalać pozycję i nie pozwala na zgubienie drona w powietrzu.

Dodatkowe elementy do dronów Typhoon H520

Jeśli chcesz zmienić coś w swoim H520 RTK lub innym modelu od Yuneec, warto zajrzeć na stronę z akcesoriami do Typhoona H. Znajdziesz tam nie tylko dodatkowe kamery, filtry do nagrywania czy inne elementy wpływające na nagrywany obraz, ale także części serwisowe i zamienne oraz wyposażenie ładowania.

Znajdź swoją ulubioną wersję!

Odkryj całą gamę dronów Yuneec Typhoon H520 i przekonaj się, że nie odstają one od nieco bardziej znanej firmy DJI. Sprawdź sam, jak dział model H520 w wielu różnych modyfikacjach i nagrywaj tak, jak lubisz.

Cena
-
Czas lotu (m)
Zasięg(m)
System GPS
Pokaż tylko
pixelpixelpixelpixelpixel