Drony Yuneec w naszym sklepie

( ilość produktów: 14 )

Poznaj drony Yuneec i otwórz się na latanie profesjonalnym dronem

Przedsiębiorstwo założone w 1999 r. jest światowym liderem w elektryce lotniczej. Z wieloma patentami Yuneec stał się pionierem zasilania bezzałogowych statków powietrznych. Typhoon i Tornado mają ambicję stać się liderem na rynku dronów. Z siedzibami w Ameryce Północnej, Europie i Azji, Yuneec produkuje drony w ilości miliona sztuk. Osiągnięciem firmy jest wprowadzenie pierwszego "Ready To Fly" w branży, a także projektowania i produkowanie zdalnie sterowanych helikopterów i mikrocopterów wiodących na rynku. W sierpniu 2015 roku Intel Capital zainwestował ponad 60 mln $ w Yuneec, a jak wiemy Intel inwestuje tylko w pewne projekty. Znajdziesz tu również deskorolkę E-GO. Jesteśmy oficjalnym dealerem dronów marki Yuneec. Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na wszystkie modele.

Kto ucieszy się z dronów Yuneec?

Drony Yuneec to wyjątkowe produkty, które doskonale sprawdzą się w wielu sytuacjach. Przedsiębiorstwo, które założono w 1999 roku, stale się rozwija i przygotowuje coraz lepsze produkty. Dlatego drony Yuneec są dedykowane różnych odbiorcom. Swoje ulubione funkcje znajdzie tu profesjonalista nagrywający regularne filmy i robiący zdjęcia podczas imprez okolicznościowych, ale także amator, który dronem chce polatać dla rozrywki. To idealne połączenie.

Jaki model wybrać?

Wśród produktów, które oferujemy jako oficjalny dystrybutor profesjonalnych dronów Yuneec, możesz znaleźć modele o różnej specyfikacji. Przede wszystkim są to drony dla osób, które już wiedzą jak mniej więcej lata się tymi urządzeniami. Co dokładnie możesz u nas znaleźć? Yuneec H520 RTK, Yuneec Typhoon H, Yuneec Mantis Q. To jednak tylko kilka ze wszystkich modeli i ich wersji. Wybierz taki, który dopasuje się do Twoich potrzeb.

Drony Yuneec – specyfikacje

Czym charakteryzują się drony od Yuneeca? Przede wszystkim wytrzymałość, trwałość i stabilność lotu. To dobre drony, sprawdzonej marki, które dbają o płynny obraz z kamery, wyraźne zdjęcia oraz szybkość i zwrotność podczas lotu.

  • Kamera 4K 30fps oraz nowoczesny gimbal w modelu Typhoon H Advanced dbają o najlepszy obraz i doskonałe ujęcia. Dzięki temu możesz kamerować dosłownie wszystko, z każdej perspektywy.

Dodatkowym atutem produktów tej firmy są także drony małe, składane, kompaktowe, ale bardzo dobrze wyposażone.

  • Yuneec Mantis Q to mały dron, który jednak może oddalić się od właściciela o prawie 1,5 km. To jeden z największych zasięgów dla dronów tego typu. Kompaktowy, ale z doskonałą kamerą zadba, by każda chwila była uwieczniona we właściwy sposób.

Dodatki do profesjonalnych dronów Yuneec

Warto znaleźć nowoczesne rozwiązania do dronów Yuneec i wybrać akcesoria dodatkowe, które poprawią długość pracy, polepszą jakość kamery albo sprawią, że dron będzie mógł wykonywać dodatkowe ewolucje. To różnego rodzaju części zamienne, ale także lepsza aparatura oraz takie elementy wyposażenia jak kamera termowizyjna.

Znajdź swój model!

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, jaką proponujemy. Warto poszukać swojego modelu drona firmy, która od 20 lat służy doskonałymi produktami na całym świecie.

Kategorie
Cena
-
Waga
Czas lotu (m)
Kamera
Zasięg(m)
System GPS
Pokaż tylko
pixelpixelpixelpixelpixel