Drony z serii DJI Matrice 600

( ilość produktów: 2 )

Wyjątkowy model – Matrice 600

Cała seria dronów DJI – Matrice 600 – to unikatowy sposób na filmowanie. Są to drony specjalistyczne, przeznaczone do wykonywania ujęć na najwyższym, kinematograficznym poziomie. Dysponując dronami DJI Matrice 600 możesz zadbać o każdy szczegół ujęcia – to precyzja i stabilność obrazu, właściwa jego jakość i odwzorowanie kolorów.

Jednym z największych plusów tej serii dronów od DJI jest kompatybilność z różnymi modelami kamer:

  • Ronin MX
  • Zenmuse XT2

Drony DJI Matrice 600 – kto powinien o nich pomyśleć?

Dlatego cała gama dronów od DJI – dronów DJI Matrice 600 – jest dedykowana przede wszystkim filmowcom i profesjonalnym operatorom. To drony dla osób obeznanych ze sztuką kamerowania, dające więcej możliwości wykorzystania potencjału miejsca, z którego drony mogą kamerować. Dron Matrice 600 to profesjonalna platforma do kamerowania, która skupia się na jak najdokładniejszym odwzorowaniu rzeczywistości. Dobrze skalibrowany obraz, kompatybilność z wieloma kamerami, ale także stabilność i zwrotność podczas lotu sprawiają, że każdy profesjonalny operator wybierze właśnie serię 600.

Specyfikacja dronów z serii 600

Drony DJI Matrice 600 są wykonane z myślą o ekstremalnych warunkach.

  • Posiadają doskonale skalibrowany kompas oraz wspomaganie GPS, co sprawia, że zawsze leci stabilnie i zawsze jest tam, gdzie tego oczekujesz.
  • Czujniki umiejscowione z każdej strony sprawiają, że dron z łatwością omija przeszkody i trafia dokładnie tam, gdzie powinien.

Dodatkowo Matrice 600 to dron profesjonalistów.

  • Jego maksymalna masa startowa wynosi 6 kg, dzięki czemu jest w stanie lepiej operować kamerą i wykorzystywać lepszy, skuteczniejszy i dokładniejszy sprzęt.
  • Zasięg to aż 5 km, co daje szansę na naprawdę niepowtarzalne ujęcia i uzyskanie takich kadrów, jakie się jeszcze kilka lat temu nikomu nie śniły.

Drony DJI Matrice 600 – dodatki

Drony z serii Matrice 600 są kompatybilne z systemami kontroli lotu i trakcji, dzięki czemu pozwalają na uzyskanie doskonale stabilnego obrazu. Jednocześnie są to drony z aż 6 akumulatorami, ale pozostaje urządzeniem prostym w obsłudze.Na uwagę zasługuje jakość i zasięg przekazywanej transmisji na żywo. To obraz FullHD, o zasięgu 5 km, w rozdzielczości 1080p/60fps. Każdy z modeli dronów DJI Matrice 600 jest kompatybilny z aplikacjami DJI GO oraz DJI Assistant 2.

Sprawdź je sam!

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, który z modeli dronów filmowych wybierzesz, zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą oraz polecamy dobór właściwych akcesoriów do profesjonalnych dronów Matrice 600, między innymi ekranów do odbioru obrazu z kamery na żywo.

Korzystam z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką.
Zamknij
pixel