Drony z serii DJI Matrice 200

( ilość produktów: 5 )

Jakie modele znajdziesz w kategorii dronów DJI Matrice 200?

Wśród wielu modeli różnego rodzaju dronów przeznaczonych dla profesjonalnych filmowców, warto zwrócić uwagę na te modele serii Matrice 200 V2. Seria dronów DJI Matrice 200 oraz 210 to unikatowy sprzęt filmujący. Dzięki każdemu z modeli można z łatwością zadbać o profesjonalny, doskonały, żywy i dokładny obraz tego, co w ujęciu najważniejsze.

Dla kogo przygotowana została nasza oferta?

Ofertę dronów DJI Matrice 200 oraz 210 kierujemy przede wszystkim do osób, które zajmują się na co dzień pracą nad obrazem filmowym. To drony specjalistyczne, przeznaczone do tworzenia zdjęć na planie filmowym. Pozwalają na wykorzystanie nietypowych, niezwykłych i zaskakujących ujęć w filmach i serialach. Drony Matrice 200 V2 czy inne modele przeinaczone są więc dla profesjonalistów. Wymagają one znajomości pracy operatora drona oraz umiejętności właściwego wykorzystania wszystkich funkcji dla uzyskania właściwej jakości obrazu.

Matrice 200 V2 i inne – specyfikacja

Wszystko oparto na założeniu, że obraz wynika ze stabilności lotu.

  • Dlatego do produkcji dronów z serii Matrice 200 użyto siedemnastocalowych śmigieł, które gwarantują właściwy lot.
  • Do tego stabilizacja dzięki wykorzystaniu kompasu i GPS-u, co pozwala na perfekcyjne ujęcia, nawet w trudnych warunkach.

Drony DJI Matrice 200 oraz 210 to seria wyposażona w mocny silnik.

  • Dzięki temu mogą one kamerować bez przerwy przez 38 minut, a ich zasięg to aż 4 km.
  • Dodatkowo maksymalny udźwig pozwala na zabranie 2 kg.
  • Dron charakteryzuje się odpornością na wilgoć na poziomie IP43.

Dodatkowe funkcje dronów DJI Matrice 200

W zależności od modelu, drony Matrice 200 V2 oraz inne modele posiadają specjalistyczne systemy, zwane Activetrack. Umożliwiają one inteligentny lot z omijaniem przeszkód i monitorowaniem położenia dronu. Jednocześnie skupiają się na jednym punkcie, który zostaje określony przez operatora i filmują go bez zachwiania.Dwa dodatkowe tryby – Spotlight oraz Tripod umożliwiają stabilny lot w wąskich przejściach oraz możliwość skupienia uwagi oka kamery na jednym punkcie i dokładne go ukazanie w różnych dodatkowych trybach poruszania.

Sięgnij po więcej!

Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą dronów Matrice 200 i do wyboru właściwego modelu, który zapewni idealny obraz do każdego ujęcia, jakie tylko sobie wymyślisz. Warto także odwiedzić podkategorię akcesoriów.

Cena
-
Czas lotu (m)
Korzystam z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel