Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dron DJI Inspire 2 - wleć na najwyższy poziom

Ilość produktów: 3

Jakie modele DJI Inspire można znaleźć w tej kategorii?

Wybierając spośród modeli oznaczonych serią Inspire, możesz zdecydować się na różne wersje tego samego drona. Inspire 1 ma nieco mniej funkcji niż Inspire 2, jednak oba drony to najwyższa światowa półka wśród urządzeń nagrywających używanych w kinematografii. Wśród nich znajdują się takie wersje: DJI Inspire 2, DJI Inspire 1,DJI Inspire 2 Raw,DJI Inspire 2 Craft. W całym naszym asortymencie, przedstawionym w ramach tej kategorii, znajdziesz szereg różnych wersji modeli Inspire 1 oraz Inspire 2.

Dla kogo przeznaczona jest ta seria dronów?

Seria DJI Inspire  przeznaczona jest przede wszystkim dla miłośników kinematografii. Jest to dron dla profesjonalistów, którzy na co dzień zajmują się produkowaniem filmów fabularnych. Dlatego drony DJI Inspire 1 oraz DJI Inspire 2 są przeznaczone dla osób zajmujących się na co dzień filmem. Wymagają wiedzy, nie tylko technicznej - w jaki sposób sterować samym statkiem powietrznym, ale także umiejętności kamerowania oraz posługiwania się licznymi funkcjami znanymi głównie filmowcom.

Inspire 1 oraz Inspire 2 – czym się wyróżniają?

Przede wszystkim to drony profesjonalne, a więc przygotowane do specjalistycznej obsługi przez filmowców. Posiadają szereg udogodnień oraz systemów, które są przydatne przy kręceniu scen. Charakteryzują się znakomitą stabilizacją obrazu.

  • Zintegrowany system przetwarzania obrazu CineCore 2.0, co umożliwia nagrywanie obrazu w technologii 5.2K w formatach CinemaDNG, Apple Pro Res oraz wielu innych.
  • Doskonale umiejscowione i precyzyjnie działające czujniki umożliwiają wykrywanie przeszkód nawet na 30 metrów przed dronem i lot bezpieczny nawet z prędkością 54 km/h.
  • Zaawansowany algorytm śledzenia obiektów i osób – Spotlight Pro – pozwala na lepsze i skuteczniejsze wykonywanie skomplikowanych ujęć, nawet samodzielnym twórcom.

Jakie dodatki do dronów DJI Inspire 1 / 2?

Podstawowym „wyposażeniem” dronów z serii DJI Inspire są licencje pilotów, które umożliwiają wykonywanie skomplikowanych ujęć podczas kręcenia filmu. Ciekawą opcją jest także, oferowany przez nas, DJI Flight Simulator, czyli symulator lotów, w którym można realistycznie doskonalić swoje umiejętności pilotażu. Oczywiście, można także zwrócić swoją uwagę w kierunku różnego rodzaju obiektywów Zenmuse, specjalnych skrzynek do przewożenia drona i oprzyrządowania oraz szereg dodatków i akcesoriów, które pomogą profesjonalistom w wykonywaniu doskonałych ujęć.

Jak znaleźć właściwy model?

Jeśli nie wiesz wciąż, którą z wersji dronów DJI Inspire – 1 czy 2 – wybierzesz, przejrzyj całą ofertę, którą mamy dla Ciebie i podejmij decyzję na spokojnie.

pixel