DJI Osmo - stabilizatory obrazu

( ilość produktów: 8 )

Jakie są gimbale DJI Osmo?

Kategoria gimbali ręcznych do kamer to seria produktów dedykowanych produktom nagrywającym. Są to różnego rodzaju stabilizatory obrazu, które umożliwiają pracę z kamerą w różnych, często niekomfortowych i nietypowych warunkach. Wśród licznej gamy produktów znajdziesz miedzy innymi:

To tylko część produktów, które oferujemy w tej kategorii. Warto zerknąć na każdy rodzaj Gimbali DJI Osmo i wybrać model dla siebie.

Komu potrzebne są gimbale ręczne do kamer?

Komu potrzebne są gimbale? Przede wszystkim to produkty dla amatorów i specjalistów – ludzi, którzy zajmują się kamerowaniem na co dzień, ale i tych, którzy robią to dla własnych potrzeb, np. do własnego kanału na YouTube. Gimbale DJI Osmo sprawdzą się doskonale w rękach profesjonalistów, którzy będą mieli dodatkowe możliwości nagrywania i stabilizacji obrazu oraz amatorów, którzy bez większych kłopotów stworzą wyjątkowy film o niebanalnej stabilizacji

Seria gimbali DJI Osmo - charakterystyka

Gimbale ręczne do kamer są przeznaczone do urządzeń nagrywających o mniejszym kalibrze. Operuje się nimi dość prosto, są wygodne, przyjemne i ułatwiają pewny chwyt. Dzięki temu stabilizacja obrazu jest jeszcze prostsza. Na przykład DJI Osmo Pocket to kieszonkowa kamera z trzyosiowym gimbalem. Obsługuje nagrywanie obrazu w 4K. Jest poręczna, mała, waży tylko 116 g i na jednej baterii pracuje nawet do 140 minut.Seria ‘mobile’ jest przeznaczona dla mniejszych urządzeń nagrywających, między innymi dla smartfonów. Jednak, jeśli liczysz na coś nieco większego, możesz zwrócić swoją uwagę w kierunku sprzętu bardziej profesjonalnego. Na przykład DJI Osmo Pro, czyli najwyższa jakość, kamera Zenmuse X5, czyli pierwsza kamerę bezlusterkową mikro cztery trzecie, która została stworzona przede wszystkim z myślą o kinematografii lotniczej, ale ma wiele więcej możliwości.

Dodatki do gimbali DJI Osmo

W ramach tej  kategorii – gimbali DJI Osmo – prezentujemy także rozliczne akcesoria dodatkowe. W tym przypadku możemy wymienić nie tylko walizki do przechowywania i przewożenia sprzętu stabilizującego oraz szereg baterii zapasowych, ale także elementy personalizujące konkretne modele. Warto zerknąć na przedłużenia i modyfikacje zasięgu gimbali ręcznych, by z łatwością uzyskać lepszy efekt za pomocą prostych sztuczek. Dzięki swej prostocie, ale i jakości, jest to produkt doskonale łączący profesjonalizm z pasją.

Zajrzyj i zostań na dłużej!

Zachęcamy Cię do zapoznania się z produktami z tej kategorii i wyboru właściwego rozwiązania, byś mógł łatwiej i bardziej kompleksowo zająć się  stabilizacją nagrywanego przez Ciebie obrazu.

Waga
Kamera
Pokaż tylko
Korzystam z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką.
Akceptuję ciasteczka
pixelpixelpixelpixel