SmartHome

( ilość produktów: 13 )

Zalety zdalnego zarządzania światłem w domu

Dzięki temu, że możemy dysponować dziś serią Smarthome inteligentnego oświetlenia, możemy łatwiej i prościej decydować o tym, jakie światło pada w naszym domu. To ma dość duże znaczenie i wcale nie tylko na kształt rachunków za energię elektryczną, ale także na samopoczucie oraz sposób funkcjonowania naszego organizmu na co dzień.

Specyfikacja inteligentnego oświetlenia Smarthome

Smarthome to dom, którym możesz sterować. Nie tylko robisz to z poziomu swojego smartfona, ale także zdalnie, z dowolnego miejsca na ziemi. Nasze produkty to doskonała jakość wykonania tradycyjnych lamp, lampek i żarówek, ale z systemem sztucznej inteligencji, która pozwala wpływać nie tylko na natężenie światła oraz jego barwę, ale także na czas, w jakim ma się świecić.

Niezawodne modele Smarthome – oświetlenie

Dzięki wysokiej klasy żarówkom oraz lampom, możesz lepiej i łatwiej dbać o własny dom. Jakie produkty oferujemy?Smart Lampka Ambient Yeelight Candela imitująca lampion,LED Desk Lamp – inteligentna lampka biurowa,Smarthome lampa sufitowa Galaxy Ceiling Light LED.Sięgnij po więcej I zapoznaj się z całym asortymentem, by odkryć produkty, których potrzebujesz.

Kategorie
Producent
Pokaż tylko
Korzystam z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką.
Akceptuję ciasteczka
pixelpixelpixelpixel