Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Dron DJI Avata

Wyniki: 13

DJI Avata cinewhoop - dron fpv dla początkujących

DJI Avata to dron typu cinewhoop. Oznacza to, że jest mały, zwinny i posiada specjalnie zabudowane śmigła. Taki korpus sprawia, że dron jest odporny na uderzenia i niezwykle wytrzymały. Do tego kamera 4K, czas lotu 18 min, czujnik wykrywania przeszkód z dołu sprawiają, że jest to idealny dron fpv na początek. Jeżeli więc jeszcze zastanawiasz się, jaki dron fpv wybrać na początek to trafiłeś w dobre miejsce, ponieważ DJI Avata to dron fpv z goglami i kontrolerem. Nie musisz inwestować we wszystko oddzielnie, a możesz mieć gotowego drona fpv w zestawie. We wszystkich zestawach Combo DJI Avata bateria jest jedna. Z tego względu warto zainwestować w dodatkowe akumulatory wraz z hubem do ładowania, któe znajdziesz w zestawie DJI Avata Fly More Kit. Właśnie z tego względu DJI Avata jest idealnym dronem fpv dla początkujących.


Nowe zestawy DJI Avata Pro-View Combo i Explorer

Pojawił się kontroler DJI Avata, czyli  DJI RC Motion 2. Nowy kontroler pozwala jeszcze łatwiejszy i bardziej immersyjny lot. Nowy DJI Rc Motion Kontroler 2 kupisz w DJI Avata pro-view combo jak i Explorer Combo. 

Kolejna nowość to Goggle Fpv Integra, które służą do podglądu z perspektywy pierwszej osoby. Bardziej funkcjonalny design ze wbudowaną baterią, krystalicznie czysty podgląd w HD i szybsza konfiguracja. Nowe gogle DJI Integra kupisz w zestawie DJI Avata Explorer Combo. Jeżeli masz pytania o DJI Avata - sklep specjalistyczny z dronami Megadron służy pomocą.

pixel