Zapisz na liście
Stwórz nową listę

DJI FPV - części i akcesoria

Wyniki: 19

Dron DJI FPV to nowa definicja latania. W tej kategorii znajdziesz akcesoria i części eksploatacyjne do swojego sprzętu. Zatroszcz się o ochronę drona podczas lotu i transportu. Sięgnij po sprzęt do ładowania i dodatkowe akumulatory, które zapewnią Ci nieprzerwane wrażenia z lotu. Sprawdź dostępne opcje pod kątem swoich potrzeb!

Dodatkowa ochrona z akcesoriami DJI FPV

Przemierzanie otwartej przestrzeni jest zwykle bezpieczne dla drona. Co jednak wtedy, gdy chcesz nagrać film z opuszczonego budynku? A może masz plan na kilka ujęć tuż nad gęstwiną lasu? Bez wahania sięgnij po dodatkowe zabezpieczenie w postaci osłony śmigieł DJI FPV. Pełna kompatybilność zapewnia bezproblemowe działanie. Ochrona śmigieł to nie tylko wsparcie dla Twojego sprzętu, ale też otoczenia. Nie narazisz się na kolizję i niepotrzebne uszkodzenia. To jednak nie wszystko. Najcenniejsze elementy Twojej maszyny to elektronika i optyka. Do drona DJI FPV dobierz akcesoria ochronne dla jego głównej części. Mowa o górnej osłonie DJI FPV w jednym z dwóch wariantów kolorystycznych. Zostały stworzone z odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego. 100-procentowe dopasowanie do obudowy nie zmienia niczego w jakości rejestrowanego obrazu. A co zrobić, gdy kończysz dzień zdjęciowy i chcesz bezpiecznie przewieźć sprzęt? Do swojego DJI FPV sięgnij po części z najwyższej półki. Mowa o walizce B&W typ 6000 do DJI FPV Combo. Wewnątrz wyłożona jest delikatną i amortyzującą pianką z wyprofilowanymi komorami na wszystkie elementy Twojego drona. Powłoka zewnętrzna to twardy i wodoszczelny materiał zapewniający stabilność i ochronę w każdych warunkach.

Doskonały kadr w każdych warunkach

Niezbędne części do dronów FPV to nie tylko zabezpieczenia. Chcesz poprawić jakość zdjęć i filmów zwłaszcza w deszczu i pełnym słońcu? Świetną opcją jest zestaw 3 filtrów ND 4/8/16 PGYTECH do DJI FPV. Ich podwójna powłoka ochronna charakterystyczna dla niemieckiego szkła SCHOTT idealnie chroni przed wpływem wody i tłuszczu. Nie musisz martwić się polerowaniem obiektywu w trudnych warunkach. Filtry skutecznie pozbywają się wody z powierzchni, by rezultat filmowania zawsze był na najwyższym poziomie!

Ujęcia bez zbędnych przerw z dodatkowymi akumulatorami

Znalezienie idealnego ujęcia może wymagać wysiłku. Kolejne próby i rejestrowanie chwil w najwyższej rozdzielczości nieubłaganie pochłania energię z akumulatorów. Dlatego wybierz do drona DJI FPV akcesoria w postaci dodatkowych baterii. Możesz postawić na pojedynczy magazyn energii lub wybrać zestaw dwóch akumulatorów i HUB zapewniający ładowanie sekwencyjne wielu baterii. Latanie dronem bez dłuższych przerw zapewnia wspaniałe efekty i sprzyja skutecznej pracy!

Części do dronów FPV na Megadron!

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z dronami lub masz w ich sterowaniu pewne doświadczenie, przydadzą Ci się dodatkowe akcesoria. Dzięki nim ochronisz swój sprzęt, zapewnisz mu dłuższe działanie i podniesiesz jakość realizowanych ujęć. Pamiętaj, że Megadron zapewnia Ci najwyższej jakości części zamienne i akcesoria, ale też daje gwarancję zwrotu pieniędzy. Podnieś możliwości swojego drona! Wybierz najpotrzebniejsze dodatki i zacznij korzystać!

pixel