Parrot Disco PRO AG

SKU: PF751000AA

Stan: Brak w magazynie
Produkt dostępny na zamówienie

Stan: Brak w magazynie

23 755,00 zł

Opis produktu w naszym sklepie:

Parrot Disco PRO AG

parrot disco pro ag

Kompleksowe rozwiązanie dla rolnictwa precyzyjnego

Parrot Disco-Pro AG jest kompleksowym, wielofunkcyjnym urządzeniem dla rolników, które mieści się w ich skrzynce na narzędzia, pomagając poprawić wskaźnik ROI upraw.  To kompleksowe rozwiązanie pozwala rolnikom oraz małym spółdzielniom rolniczym uzyskać łatwy i szybki podgląd stanu swoich upraw, dzięki wizualnej analizie ich kondycji oraz mapom NDVI. Parrot Disco-Pro AG to niezawodne i łatwe w użyciu rozwiązanie, które pozwala na szybkie określenie stanu zdrowotnego upraw oraz obszarów problematycznych.

Łatwy w pilotowaniu I niezawodny dron

Zoptymalizowana aerodynamiczna budowa i zaawansowany autopilot, to elementy, które sprawiają, że Parrot Disco-Pro AG jest urządzeniem łatwym w pilotowaniu, niezawodnym i bezpiecznym. Parrot Disco-Pro AG został wyposażony w mocny silnik oraz pojemną baterię, dzięki czemu w ciągu pojedynczego lotu może objąć swoim zasięgiem 80 hektarów, lecąc na wysokości 120 metrów. Zupełnie nowy Skycontroller 2 zapewnia optymalne i zabezpieczone połączenie Wi-Fi oraz podgląd na żywo na Twoim smartfonie poprzez aplikację FreeFlight Pro.

Planer lotów automatyczych pomoże sporządzić mapę twoich upraw

Pix4Dcapture to łatwa w użyciu aplikacja mobilna do planowania lotów, która tworzy automatyczne i zoptymalizowane plany lotów, pozwalając użytkownikowi na analizowanie zgromadzonych danych na urządzeniu mobilnym.

Gromadź dane o swoich uprawach z Parrot Sequoia

Parrot Sequoia jest innowacyjnym, multispektralnym sensorem przeznaczonym dla rolnictwa precyzyjnego. Przy pomocy dwóch sensorów, multispektralnego oraz sensora światła, Parrot Sequoia analizuje kondycję roślin poprzez gromadzenie informacji o ilości światła, które pochłaniają i odbijają.

Niezwykle precyzyjny sensor multispektralny, który jest skierowany w dół, robi fotografie RGB oraz wychwytuje natężenie światła odbijanego przez rośliny o czterech długościach fali, które odpowiadają barwie zielonej i czerwonej oraz dwóm podczerwonym, niewidzialnym dla ludzkiego oka. Z kolei umieszczony na dronie sensor światła, który jest skierowany w górę, rejestruje natężenie światła słonecznego, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie kalibracji radiometrycznej, aby zapewnić spójny pomiar danych.

Podgląd upraw z airnov first + ndvi maps

AIRNOV FIRST + to skuteczna i łatwa w użyciu platform w chmurze do tworzenia map, która przetwarza zgromadzone dane dotyczące upraw na praktyczne informacje. Wystarczą trzy proste kroki: załóż swoje konto, prześlij zdjęcia do chmury i wygeneruj swój raport AIRNOV.

Raport AIRNOV dostarcza informacji na temat Twoich upraw poprzez przetwarzania do 150 hektarów na tydzień i zawiera:

  • mapy NDVI: najprostszy sposób na zmierzenie zróżnicowania wewnątrz pól
  • prosty plan zagospodarowania do przeprowadzenia szybkiej analizy
  • szczegółową mapę zagospodarowania, aby dokonywać zmiennego dawkowania  

 

Stwórz automatyczny plan lotu na urządzeniu mobilnym

Pix4Dcapture to pierwsza na rynku aplikacja do planowania lotów dla dronów klasy fixed wing. Zoptymalizowana dla Parrot Disco-Pro AG łatwo precyzuje cel lotu na urządzeniach mobilnych aby tworzyć mapy upraw. Posiada funkcję dostosowywania parametrów mapowania, takich jak wysokość lotu, do potrzeb użytkownika. Poprzez aplikację Pix4Dcapture możemy także kontrolować cały lot z poziomu przedniej kamery drona ParrotDisco-Pro.

 


Skład zestawu:

• 1 x Parrot Sequoia
• 3 x Akumulatory
• 1 x Skycontroller 2
• 1 x Plecak
• 2 x Ładowarki
• 3 x adaptery wtyczek
• 1 x Kabel USB do Micro-USB
• Roczna subskrypcja AIRINOV First + agricultural cloud mapping platform
• 1 x Skrócona Instrukcja Obsługi
• 1 x Podręcznik użytkownika Parrot Sequoia

Specyfikacja

EAN3520410045288

 14 dni na odstąpienie

 Od 500 zł dostawa gratis!

Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Parrot Disco PRO AG

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji