Parrot Bluegrass

SKU: Bluegrass

Stan: Na zamówienie
Produkt dostępny na zamówienie

Stan: Dostępny

27 060,00 zł
Leasing

Opis produktu w naszym sklepie:

Parrot Bluegrass

parrot bluegrass

Parrot Bluegrass to wielozadaniowy quadrocopter zaprojektowany dla rolnictwa, który pomaga rolnikom poprawić wskaźnik ROI upraw, przy pomocy dwóch wbudowanych kamer; kamery video i sensora multispektralnego Parrot Sequoia

Przednia kamera Full HD pozwala na monitorowanie ziemi, zwierząt hodowlanych i infrastruktury gospodarczej. To rozwiązanie zapewnia również możliwość przeprowadzenia szybkiej i prostej analizy kondycji upraw, dzięki przyjaznemu dla użytkownika oprogramowaniu AIRINOV FIRST+.

Quadrocopter Parrot Bluegrass można łatwo przetransportować dzięki zdejmowanym śmigłom, ale bez problem poradzimy sobie również z jego ustawieniem, pilotowaniem, przetwarzaniem danych i naprawą.

Z dronem dowiesz się wiecej o kondycji swoich upraw

bluegrass sequoia parrot dronParrot Bluegrass został wyposażony w sensor multispektralny Parrot Sequoia. Ta mała, lekka kamera multispektralna wychwytuje natężenie światła o czterech długościach fali oraz niewidzialne dla oka ludzkiego światło podczerwone, aby umożliwić analizę kondycji upraw. Dodatkowo, posiada kamerę 16 PM RGB i pamięć wewnętrzną o pojemności 64 GB.

Parrot Sequoia posiada również sensor światła, który rejestruje nie tylko aktualne warunki naświetlenia, ale też położenie GPS i dane inercyjne. Dane zgromadzone przez Parrot Sequoia mogą zostać przetworzone przez oprogramowania, takie jak Pix4Dag lub platforma w chmurze AIRINOV FIRST+, aby stworzyć mapę pola, która służy do monitorowania upraw wymagających kontroli oraz do zoptymalizowania zabiegów ochronnych.

Wielozadaniowy dron dla Twojego gospodarstwa

Zaprojektowany tak by był łatwy w użyciu i pilotowaniu, Parrot Bluegrass łączy aerodynamiczną budowę, zaawansowanego autopilota oraz mocne silniki z pojemną baterią.

Dzięki Parrot Skycontroller 2, dron jest w stanie wykonywać bardzo precyzyjne przeloty w zasięgu 2 kilometrów. Parrot Bluegrass transmituje nagrania ze swojej przedniej kamery do urządzenia sterującego, pozwalając rolnikowi na doglądanie jego gospodarstwa, monitorowanie zwierząt hodowlanych i nadzorowanie swoich pól.

Automatyczne tworzenie map upraw z użyciem drona i Pix4dCapture

Pix4Dcapture to prosta aplikacja pozwalająca na zaplanowanie automatycznych przelotów nad Twoim polem. Interfejs umożliwia precyzyjne określenie obszaru, nad którym ma zostać wykonany przelot oraz jego wysokości, dzięki czemu możesz szczegółowo śledzić status swojego lotu.

parrot bluegrass sklep

Parrot Bluegrass może objąć swoim zasięgiem do 30 hektarów pozostając na pułapie 70 metrów.

PIX4DCAPTURE: Aplikacja do planowania przelotów

Aplikacja do mobilnego planowania lotów służąca optymalizacji danych dotyczących mapowania z Twojego drona. Dzięki darmowemu oprogramowaniu Pix4D, Pix4Dcapture pozwala na wybór planu lotu oraz na zebranie danych obrazowych, dzięki czemu możliwe jest stworzenie georeferencyjnych map i modeli w Pix4D.

Dostępne w wersji na Androida oraz iOS.

Szybkie i łatwe usługi z Airinov

Aairinov parrotIRINOV jest firm świadczącą usługi związane z rolnictwem, tworzoną przez specjalistów z zakresu agronomii, których celem jest pomaganie rolnikom monitorować ich pola oraz wspieranie pracowników naukowych w monitorowaniu terenu swoich badań. Przez 6 lat AIRINOV koncentrowało się wyłącznie na rolnictwie, dzięki czemu zdaje sobie sprawę z tego jakie są oczekiwania i dostarcza nam najlepsze w swojej klasie produkty. Ponad 15 tysięcy rolników na całym świecie korzysta już z ich usług.

AIRINOV First + to niezawodna i łatwa w użyciu platforma w chmurze do mapowania, przeznaczona dla rolnictwa. Służy ona do przetwarzania zgromadzonych danych dotyczących upraw na praktyczne informacje. Wystarczą trzy proste kroki: załóż swoje konto, prześlij zdjęcia do chmury i wygeneruj swój raport AIRINOV.

Raport AIRINOV dostarcza informacji na temat Twoich upraw poprzez przetwarzania do 150 hektarów na tydzień i zawiera:

 • mapy NDVI: najprostszy sposób na zmierzenie zróżnicowania wewnątrz pól
 • prosty plan zagospodarowania do przeprowadzenia szybkiej analizy
 • szczegółową mapę zagospodarowania, aby dokonywać zmiennego dawkowania

Skład zestawu Parrota Bluegrass

 • Parrot Bluegrass
 • Parrot Sequoia
 • 3 amumulatory
 • Kontroler Parrot Skycontroller 2
 • plecak
 • 2 ładowarki i 6 adapterów
 • kabel USB - Micro-USB
 • instrukcję obsługi
 • roczna subskrycje AIRINOV FIRST+ agriculture mapping cloud platform
 • miesięczna subskrycja Pix4Dag – w wersji PC oraz chmurze (online)

 

Specyfikacja

EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Parrot Bluegrass

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji