Parrot Bebop Pro 3D Modeling

SKU: Parrot3D

Stan: Na zamówienie
Produkt dostępny na zamówienie

Stan: Dostępny

5 999,00 zł
Leasing

Opis produktu w naszym sklepie:

Parrot Bebop-PRO 3D to kompaktowe rozwiązanie do tworzenia modeli 3D

parrot 3d modelowanie

Parrot Bebop-Pro 3D Modeling to kompaktowy dron dla architektów, fachowców z zakresu budownictwa oraz agencji nieruchomości, który umożliwia tworzenie fotorealistycznych modeli 3D, zdjęć oraz filmów wybranych domów i budynków. To wielofunkcyjne narzędzie jest unikalną kombinacją Parrot Bebop 2 z oprogramowaniem Pix4Dmodel, która pozwala na dokonanie łatwej i szybkiej oceny prac jakie należy wykonać, sporządzenie nowych projektów i promowanie nieruchomości w sieci.

Pierwsze kompleksowe rozwiązanie wśród dronów do tworzenia modeli 3d

modelowanie dronem parrot

Nie musisz być wprawionym pilotem, ponieważ Parrot Bebop-Pro 3D Modeling jest urządzeniem dla każdego, również dla osób, które nie mają wcześniejszych doświadczeń z dronami czy tworzeniem modeli 3D. Oprogramowanie Pix4Dmodel jest jednym z najbardziej kompleksowych i niezawodnych na rynku rozwiązań, które umożliwia Ci uzyskanie modeli 3D, wykonanych na podstawie zdjęć 14PM zrobionych przez drona. Aby robienie takich zdjęć stało się jeszcze prostsze, dron Parrot Bebop 2 jest zaprogramowany do wykonywania w pełni zautomatyzowanych lotów: wystarczy użyć w tym celu smartfona i aplikacji Pix4Dcapture.

Kompaktowy, łatwy w pilotowaniu i bezpieczny dron

modelwoanie za pomoca drona parrot

Lekki i kompaktowy (500 g) dron Parrot Bebop 2 jest solidny, poręczny i gwarantuje bezpieczne loty. Znajdująca się w nim kamera 14 PM zapewnia uzyskanie optymalnych ujęć i filmów Full HD 1080p. Do kontrolowania drona potrzebujesz jedynie smarfona, a bateria umożliwiająca przelot trwający 25 minut sprawia, że możesz wykonać swoją pracę bez obaw o to czy wystarczy jej na cały lot. Dzięki aplikacji mobilnej Pix4Dcapture, możesz wysłać swojego drona w pełni autonomiczny lot dookoła nieruchomości czy placu budowy.

Narzędzie do pracy w terenie dla architektów i fachowców z zakresu budownictwa

parrot dron do 3d modelu

Parrot Bebop-Pro 3D Modeling to łatwe w użyciu rozwiązanie, pozwalające na szybkie przeprowadzenie inspekcji poglądowej oraz zaplanowanie prac strukturalnych obejmujących nieruchomość czy nawet tereny zielone.

To narzędzie może zostać użyte, aby w ciągu kilku chwil skonsultować swoje decyzje z biurem projektowym czy określić zakres prac, które muszą zostać wykonane.

Dokonaj pomiarów budynku, takich jak jego długość, wysokość czy powierzchnia dachu, w prosty sposób: przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac, otrzymasz wszystkie dane niezbędne do oszacowania zakresu planowanych prac, od malowania ścian po budowę nowego dachu.

Zaprezentuj swoim klientom nieruchomości w nowoczesny sposób

Trójwymiarowy model nieruchomości to nowy sposób na ich reklamowanie. Jest on skuteczniejszy niż filmy, ponieważ klient przejmuje całkowitą kontrolę podczas oglądania posiadłości na ekranie. Może swobodnie rozglądać się po każdym zakamarku domu, oglądać go z góry, z przybliżenia i pod każdym kątem.

Zaprezentuj model 3D nieruchomości na swojej stronie internetowej: pozwól swoim klientom przejąć kontrolę podczas takich odwiedzin. Przy pomocy własnego ekranu, będą mogli rozejrzeć się po domu, oglądając go z góry, z przybliżenia i pod każdym kątem.

Technologia 3d na wszystkich urządzeniach, w biurze i poza nim

Rozwiązanie Pix4Dmodel łączy w sobie kilka narzędzi, dzięki którym prace nad modelem 3D Twojej nieruchomości będą kompleksowe i łatwe.

Dzięki aplikacji mobilnej Pix4Dcapture, możesz zaplanować przeloty i pobrać wszystkie zdjęcia niezbędne do mapowania. Następnie, korzystając z modułu publikacji w sieci, lub bezpośrednio z aplikacji, możesz przesłać zdjęcia do chmury Pix4Dmodel, która automatycznie generuje z nich model 3D. Możesz zatem stworzyć model 3D i film z przelotu, które możesz oglądać w przeglądarce – to naprawdę proste!

Udostępnij te niezwykłe materiały na swojej stronie i w mediach społecznościowych, aby wypromować swoje nieruchomości.

Stwórz plan przelotu przy pomocy smartfona i użyj drona w swojej pracy

parrot modelowanie 3d aplikacja

Przy pomocy Pix4Dcapture możesz stworzyć plan przelotu i uzyskać kompleksowy zbiór danych wizualnych. Takie dane pozwolą Ci na stworzenie georeferencyjnych map lub modeli 3D w oprogramowaniu Pix4Dmodel (należy wykupić licencję). Pix4Dcapture sprawia, że profesjonalne mapowanie jest w zasięgu Twoich rąk.

 

W zestawie:

  • Parrot Bebop 2
  • aparatura sterująca Parrot Skycontroller 2
  • Plecak
  • Baterie 3 szt.
  • Oprogramowanie Pix4D Model - subskrypcja miesięczna
  • Okablowanie i ładowarki

Zestaw nie zawiera komputera, ani urządzenia mobilnego.


Specyfikacja techniczna Parrota Bebopa PRO 3D:

 
Ogólne
Kamera14 Mpix, optyka "rybie oko"
VideoFull HD 1080p
StabilizacjaCyfrowa (Parrot system)
Bateria - żywotność25 minut lotu (na baterii 2700 mAh)
GPSTak
ProcesorDwurdzeniowy, z czterordzeniowym GPU
Pamięć8 GB flash
Połączenie
Wi-FiWi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
SiećMIMO dwu-pasmowa
Wi-Fi2.4 i 5 GHz
Wyjściedo 21 dBm
Zasięg sygnału300m
Video
SensorCMOS 14Mpx
Optyka180° "rybie oko": 1/2,3"
Stabilizacja3-osiowa, cyfrowa
Rozdzielczość video1920x1080p (30fps)
Rozdzielczość foto4096x3072 pikseli
Kodowanie videoH264
Format fotoJPEG, RAW, DNG
Pamięć wewnętrznaFlash 8GB
Osiągi
Maksymalna prędkość lotu16 m/s
Maksymalna prędkość wznoszenia6 m/s
Aparatura Skycontroller 2
Waga 500 g
Wymiary 200 x 180 x 110 mm
Przyciski2 drążki + 8 przycisków skrótów
Zasilaniebateria LiPo 2700 mAh
Czas pracy na baterii240 minut
ZłączeUSB

Specyfikacja

EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Parrot Bebop Pro 3D Modeling

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji