Octocopter S1000+ DJI + kontroler lotu A2 DJI GPS + Gimbal Z15 GH4 (HD)

SKU: DJI1000X-C03

Stan: Na zamówienie

Stan: Dostępny

15 799,00 zł
Leasing

Opis produktu w naszym sklepie:

 Potężny octocopter, wyposażony w najnowszej generacji poprawione silniki i regulatory o znacznie większej efektywności. Dlatego też zestaw dedykowany jest do bardzo ciężkich kamer takich jak np. Canon 5D.

Zestaw można bez problemu zaadoptować też pod inne kamery, udźwig platformy to aż 5kg. Waga samej platformy to 4,4kg bez zasilania.

S1000+ A2 gimnbal Z15 GH4

 

 Oryginalnie zaprojektowana i wykonana płyta dustrybucj prądu daje możliwość rozbudowania platformy o wszystkie możliwe moduły. Telemetryczny, stację lotów autonomicznych, gimbale różnych firmy, wszystko co tylko jest możliwe.

 

  S1000+ A2 gimnbal Z15 GH4

  

Dedykowana półka pod platformą zapewnia bardzo dużo miejsca, zdolna pomieścić jest pakiety 6s o pojemności nawet 22000mAh. System amortyzacji i dedykowane uchwyty ułatwiają zamocowanie gimbala.   

 

S1000+ A2 gimnbal Z15 GH4

 Profesjonalny octocopter firmy Dji, model drugiej generacji, wyposażony w zupełnie nowe silniki i regulatory oraz najbardziej profesjonalny i najlepszy na rynku kontroler autopilota wyposażony w system stabilizacji i pozycjonowania GPS Dji A2. 

 S1000+ A2 gimnbal Z15 GH4

 Składane ramiona i śmigła platformy znacznie ułatwiają transport i przygotowanie urządzenia do pracy. Profesjonalne wzmocnione zatrzaski pozwalają na uruchomienie platformy w mniej niż 5min. System zabezpieczający i konstrukcja ramion, nie pozwala na złożenie się platformy w locie.

 

 S1000+ A2 gimnbal Z15 GH4

 

 Ogromną moc zapwniają zupełnie nowe 45A regulatory z wbudowanym oświetleniem sygnalizacyjnym LED. Innowacyjny system składania i rozkładania śmigieł ułatwia transport. Doskonałe wyważenie i dodatkowe amortyzatory silników gwarantują stabilne i ostre ujęcia.

  

S1000+ A2 gimnbal Z15 GH4

 

 Dedykowany profesjonalny kontroler Dji A2, ze wsparciem dla systemów nadawczych Futaba FASST stanowi idealne dopełnienie zestawu. Wyposażony w wiele przydatnych funkcji takich jak wsparcie lądowania, funkcja składanego podwozia, wykonywanie oblotów i wiel innych systemów zabezpieczeń w tym system stabilizacji GPS to idealne rozwiązanie dla Profesjonalistów.

S1000+ A2 gimnbal Z15 GH4

 
 

Najwyższej klasy, profesjonalny 3-osiowy gimbal z rodziny Zenmuse Z15 specjalnie zaprojektowany dla aparatów Panasonic serii GH3 i GH4. Posiada wiele trybów kontroli oraz możliwość sterowania kątami obrotu we wszystkich 3 osiach. Wbudowano niezależny moduł IMU oraz HDMI-AV. Zastosowano specjalny moduł serwa opracowany przez DJI. Gimbal wspiera również bezprzewodową transmisję wideo, kontrolę migawki, szeroki zakres napięcia wejściowego jak i odbiornik S-Bus/PPM. Zenmuse Z15-GH4 to kompleksowe rozwiązanie dla użytkowników aparatów Panasonic GH3 I GH4 pragnących najlepszej możliwej stabilizacji obrazu.

 

W zestawie:

  • Kompletny Dji S1000+
  • Kontroler Dji A2 z GPS
  • Gimbal Zenmuse Z15 pod aparat Panasonic (Lumix) GH4

Specyfikacja

EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Octocopter S1000+ DJI + kontroler lotu A2 DJI GPS + Gimbal Z15 GH4 (HD)

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji