Informacje na temat sklepu MegaDron. Nasza misja oraz wizja.

Nasza misja

"Jesteśmy firmą zmieniającą myślenie, o bezzałogowych statkach powietrznych. Za pomocą nowych technologii, zmieniamy przyzwyczajenia i nawyki naszych klientów. Od tej pory pracę, którą trzeba było wykonać w trudnych warunkach, pracochłonnie oraz kapitałochłonnie, można wykonać dronem - szybciej, taniej, bezpieczniej"

Nasza wizja

"Pragniemy stać się sklepem, który będzie oferował przedsiębiorstwom drony, do specjalistycznych potrzeb w różnych gałęziach gospodarki"

Kim jesteśmy?

Megadron to zgrana paczka przyjaciół, których łączy pasja i zamiłowanie do nowych technologii, w szczególności do dronów. Uwielbiamy wspólnie latać, fotografować i nagrywać filmy, zarówno z powietrza, jak i z lądu. Dzięki codziennej pracy przy powietrznych statkach bezzałogowych możemy rozwijać nasze zainteresowania. Świadczymy również usługi filmowania z powietrza dronem.
 

Poznaj nas bliżej?

Dawid to z wykształcenia inżynier, jest fachowcem w temacie mechaniki i budowy maszyn, specjalizuje się w eksploatacji siłowni okrętowych i obiektów oceanograficznych. Choć ukończył Akademię Morską, to pasjonuje go również to, co dzieje się w powietrzu. To właśnie on posiada najbardziej profesjonalną i precyzyjną wiedzę o technice w zespole.
 
Bartek swoją fascynację dronami wyraził nawet w pracy magisterskiej, która nosiła tytuł "Wykorzystanie bezzałogowych statków powietrznych jako czynnik rozwoju sektorów i przedsiębiorstw". Posiada świadectwo kwalifikacji VLOS, w związku z czym zna się na prawie w temacie dronów. Jest magistrem zarządzania, więc to głównie on zajmuje się tworzeniem arkuszy kalkulacyjnych i marketingiem.
 
Mateusz dba, by strona była maksymalnie funkcjonalna i działała sprawnie, ponieważ na Akademii Morskiej ukończył kierunek Internet w biznesie. Podobnie jak Bartek posiada świadectwo kwalifikacji VLOS. Na punkcie dronów ma totalnego fioła, uwielbia też prędkość, więc lata dużo dronami wyścigowymi.
 

Co jest dla nas ważne?

Jesteśmy zafascynowani możliwościami, jakie otwiera przed nami współczesna technika, pragniemy propagować latanie w naszym kraju i współtworzyć społeczność skupioną wokół dronów. Z tego powodu do każdego klienta podchodzimy z troską, a do każdego zamówienia z należytą rzetelnością. Chętnie również dzielimy się wiedzą, którą posiadamy odpowiednią doradzając końcowemu klientowi.
 

Jak pracujemy?

Uważnie Cię słuchamy, aby jak najdokładniej dotrzeć do Twoich potrzeb. Rzetelny wywiad pozwala nam precyzyjnie dopasować konkretne rozwiązania. Dzięki tym doświadczeniom wiemy także, jaki dron i jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze. Cenimy sobie profesjonalizm. Drony to nasza pasja.

Sklep stacjonarny z dronami w Trójmieście (Gdynia)

 Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego!
ul. Morskiej 153

sklep drony trójmiasto(gdynia, gdansk,sopot)


zespół sklepu megadron
matrice 200 w megadron

Z:

 

Wszystkim Wam dziękujemy i życzymy przyjemnych e-zakupów oraz lotów!

Zespół MegaDron