Opinie o Nas

Kim jesteśmy?

 
naszą misją jest aktywne propagowanie dronetechnologii wśród szerokiej publiczności. Stawiamy na świeże, innowacyjne rozwiązania.
Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, łączy nas pasja i zamiłowanie do nowych technologii szczególnie dronów. Uwielbiamy latać i fotografować. Oprócz sprzedaży zajmujemy się usługami filmowania i fotografowania, ujęcia wykonujemy z powietrza jak i lądu. Praca przy powietrznych statkach bezzałogowych to rozwijanie naszych zainteresowań. Jesteśmy zafascynowami możliwościami jakie otwierają przed nami wielowirnikowce, dlatego naszą misją jest aktywne propagowanie dronetechnologii wśród szerokiej publiczności.
 

Jak pracujemy?

Uważnie słuchamy naszych klientów, aby jak najdokładniej dotrzeć do ich potrzeb. Dzielimy się naszą wiedzą oraz doradzamy. Rzetelny wywiad pozwala nam precyzyjnie dopasować konkretne rozwiązania. Współpraca przy różnorodnych zleceniach nauczyła nas kreatywnośći, elastyczności oraz adaptacji do każdej sytuacji i warunków w jakich przyjdzie nam pracować. Dzięki tym doświadczeniom, wiemy także jaki dron i jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze dla potrzeb klienta. W trakcie realizacji projektu, jesteśmy w stałym kontakcie ze zlecającym zadanie i informujemy go o etapach pracy. Zawsze zapewniamy najwyższą jakość usług i wsparcie, ponieważ zależy nam na zadowoleniu i sukcesie naszych klientów.
 

Dlaczego my?

Stawiamy na jakość
W sklepie MegaDron znajdziesz produkty wysokiej jakości, renomowanych firm, które są przez nas testowane. Zamówienia wysyłamy szybko i pakujemy w sposób, który uniemożliwia uszkodzenie towaru podczas transportu. Przy sprzedaży serwujemy klientom jak największą dawkę informacji i chętnie odpowiadamy na pytania oraz pomagamy w razie spotykanych trudności. Od początku do końca szczegółowo planujemy i analizujemy proces realizacji każdego projektu. Wiemy jak ważny dla naszych klientów jest efekt końcowy, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Każdy etap projektu traktujemy poważnie i do jego wykonania solidnie się przykładamy. Jesteśmy profesjonalistami, świadczą o tym opinie naszych klientów i wykonane dla nich projekty.

Sklep z dronami w Trójmieście(Gdynia)

 Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu z dronami na ul. Morskiej 153

sklep drony trójmiasto(gdynia, gdansk,sopot)

 

Wszystkim Wam dziękujemy i życzymy przyjemnych e-zakupów!

Zespół MegaDron