Opinie o Nas


Lily - selfie dron

SKU: LILY

Stan: Brak w magazynie

Lily selfie - dron z kamerą - zapowiedź

Stan: Brak

3 299,00 zł

Opis produktu w naszym sklepie:

Lily to dron, a w zasadzie latająca kamera, która używa kombinacji GPS oraz przetwarzania obrazu do śledzenia swojego użytkownika-właściciela. Latająca kamera wyposażona jest jak większość dronów w akcelerometr, żyroskop, barometr, GPS oraz aż trzy kamery: jedną do nagrywania, jedną do śledzenia użytkownika i jeszcze jedna, która jest skierowana pionowo w dół i zapewnia stabolizację Lily. W przyszłości planowane jest również wdrożenie czujników, które pozwolą na unikanie przeszkód na trasie lotu – póki co Lily tego nie potrafi więc lepiej nie stosować tej „latającej kamery” w lesie czy np. w mieście z wysokimi budynkami.

Do śledzenia użytkownika dron potrzebuje również małego urządzenia, które zakłada się np. na nadgarstek. Urządzenie to jest wyposażone w mikrofon, GPS oraz WiFi, przez które komunikuje się z dronem. Zarówno to urządzenie jak i sam dron Lily są wodoszczelne.

Do ustawienia podstawowych parametrów lotu oraz wydawania komend Lily używa się aplikacji mobilnej zainstalowanej np. w smartfonie. Ta umożliwia dawanie takich instrukcji jak start, lądowanie, podążanie, zmiany trybów nagrywania kamery, definiowanie obszarów, nad które Lily nie powinno wlecieć. Średni czas lotu wynosi ok. 20 minut.

 Od 500 zł dostawa gratis!

Zamówienia powyżej 500 zł wysyłamy na nasz koszty.

FORMA WYSYŁKIKOSZT WYSYŁKICZAS OCZEKIWANIA
Kurier14,99 zł1 dzień roboczy
Kurier za pobraniem18,99 zł1 dzień roboczy
Paczkomat*8 zł1-3 dni robocze
Paczkomat za pobraniem*12 zł1-3 dni robocze
Odbiór osobisty - Gdynia0 złNatychmiast

 

Wszystkie nasze produkty wysyłane są z Polski. Zamówienia są zawsze starannie zapakowane. Przesyłka jest zawsze ubezpieczona

*Ze względu na gabaryty tylko wybrane produkty wysyłamy Paczkomatem

Napisz własną recenzję

Oceniasz produkt: Lily - selfie dron

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczne zakupy dronów opinie megadron bezpieczne transakcje