Kariera | Sklep MegaDron.pl

Aktualne ogłoszenie o pracę:

praca megadron

Sprzedawca

Rozwijająca się firma działająca w branży technologicznej poszukuję nowego pracownika na stanowisko sprzedawcy. Poniżej wymagania oraz zakres obowiązków w firmie, które musi spełniać osoba aplikująca na stanowisko

Obowiązki:

  • Pakowanie i przyjmowanie towaru.
  • Sprzedaż i doradztwo w sklepie.
  • Dbanie o porządek w sklepie.

Po wcześniejszym szkoleniu:

  • Obsługa klienta - odbieranie części telefonów, obsługa posprzedażowa.
  • Odpowiadanie na część wiadomości e-mail (doradzanie klientowi w wyborze towaru).
  • Testowanie i recenzja produktów.
  • Dodatkowo możliwość - nagrywania dronem. Będą one premią do podstawowego wynagrodzenia (50% zysku od zlecenia).

Praca aktualnie odbywa się w sklepie stacjonarnym w Gdyni przy ulicy Morskiej. Lecz jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku zostanie otwarty drugi oddział w Gdańsku. Wiąże się to z przeniesieniem miejsca pracy do nowego lokalu. Przy wszystkich obowiązkach na początku zawsze będzie ktoś z firmy pomagał. Są to czynności, którymi zajmujemy się większa ilość osób w sklepie, są one wykonywane na zmianę i nadal będą wykonywane przez inne osoby, tylko w mniejszym stopniu. Praca od godziny 10:00 do godziny 18:00.
Od godziny 10 do 14 praca skupiałaby się głównie na pakowaniu paczek oraz przyjmowaniu towaru do magazynu. Po godzinie 14 praca polegałaby na obsługiwaniu klientów w sklepie oraz odpowiadaniu na wiadomości e-mail i wykonywaniu reszty obowiązków na zmianę.

Wymagania:

  • Pisanie wiadomości e-mail poprawnie gramatycznie.
  • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość.
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacji VLOS oraz wiedza na temat dronów.

W naszej firmie panuje bardzo przyjazna atmosfera, obowiązuje wysoka kultura osobista i pracy oraz brak konfliktów. Jeśli jesteś osoba która spełnia dane warunki śmiało do nas pisz.

Oferujemy:

  • Ozusowana umowa zlecenia z możliwościa przejścia na umowę o pracę
  • wynagrodzenie na start 2600 - 2700 zł brutto (16zł\h)
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Kontakt: Prosimy przesłać CV wraz ze zdjęciem oraz krótkim listem motywacyjnym (w jednym pliku) na podany adres e-mail kariera@megadron.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."