Kariera | Sklep MegaDron.pl

Aktualne ogłoszenie o pracę:

praca megadron

Asystentka/ Asystent

Prężnie działająca firma branży technologicznej poszukuje bystrego, wszechstronnego pracownika na stanowisko - asystentka/asystent. Praca w młodym, dynamicznym zespole (https://megadron.pl/o-nas/). Szukamy elastycznej osoby, która będzie się rozwijała i awansowała wraz z rozrostem firmy. Poniżej wymagania oraz zakres obowiązków w firmie, które musi spełniać osoba aplikująca na stanowisko.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie towaru.
  • Dbanie o porządek w sklepie.

Po wcześniejszym szkoleniu:

  • Sprzedaż i doradztwo w sklepie.
  • Obsługa klienta - odbieranie części telefonów, obsługa posprzedażowa/reklamacji.
  • Odpowiadanie na część wiadomości e-mail (doradzanie klientowi w wyborze towaru).
  • Testowanie i recenzja produktów.

W pierwszych trzech/czterech miesiącach szkolenia także:

  •  Pakowanie towaru (na samym początku w celu poznania procesów firmy. Mamy nadzieję, że potem osoba aplikująca będzie uczyć innych tego rzemiosła).

Praca odbywa się w sklepie stacjonarnym w Gdyni przy ulicy Morskiej 153. Na początku jeden z nas zawsze będzie pomagał przy wszystkich obowiązkach, tłumacząc procedury. Są to czynności, którymi zajmujemy się w sklepie.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00.W pierwszych trzech miesiącach szkolenia od godziny 10 do 14 praca skupiałaby się głównie na pakowaniu paczek oraz przyjmowaniu towaru do magazynu. Po godzinie 14 praca polegałaby na uporządkowaniu reklamacji (przyjęciu ich oraz odesłania).  W pozostałym czasie praca będzie skupiała się na obsługiwaniu klientów w sklepie oraz odpowiadaniu na wiadomości e-mail

Wymagania:

  • Pisanie wiadomości e-mail poprawnie gramatycznie.
  • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość.
  • Schludność oraz umiejętność zachowania porządku na stanowisku pracy.
  • Umiejętność organizowania i planowania pracy.
  • Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji.
  • Przydatne będą także umiejętności zarządcze/administracyjne.
  • Dodatkowo mile widziane świadectwo kwalifikacji VLOS oraz wiedza na temat dronów (lecz niekonieczne).

W naszej firmie panuje bardzo przyjazna, bezkonfliktowa atmosfera. Obowiązuje wysoka kultura osobista oraz pracy. Nie występują żadne konflikty. Jeśli jesteś osobą która spełnia powyższe warunki śmiało pisz.

Oferujemy:

  • Ozusowana umowa zlecenie z możliwościa przejścia na umowę o pracę
  • wynagrodzenie 4100 zł brutto na umowę o pracę. Na start (pierwsze 3 miesiące) 3500 zł brutto (umowa zlecenie)
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • przyjazną i miła atmosferę pracy
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Prosimy o dodanie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.