Hubsan X4 H502S FPV

SKU: H502S

Stan: Dostępny [wysyłka 24h]

Stan: Dostępny

799,00 zł
799,00 zł
Leasing

Opis produktu w naszym sklepie:

Quadrocopter Hubsan X4 H502S

 

hubsan h502s z podglądem na żywo FPV

Nowy model drona marki Hubsan

 
Hubsan H502S to najnowszy quadrocopter, czyli zdalnie sterowany dron z serii X4. Został on wzbogacony o wbudowaną kamerę,  dzięki której możemy obejrzeć film z perspektywy lotu ptaka w wyjątkowej jakości 720P HD. Ponadto, posiada on tryb powrotu do domu, co oznacza, że przy pomocy jednego przycisku wróci on na miejsce startu. Oprócz tego, został on wyposażony w czujnik GPS oraz tryb Headless – udogodnienia, które mogą ułatwić kierowanie nim zwłaszcza początkującym użytkownikom. Pomoże w tym również opcja ustawienia odpowiedniej wysokości, jak również możliwość podążania quadrocoptera za aparaturą.

 


Przydatny system GPS

Dzięki zaopatrzeniu drona w nawigację, może on - w momencie utraty sygnału pomiędzy nadajnikiem a odbiornikiem – przełączyć się na tryb awaryjny (czyli "failsafe"). Funkcja ta pozwala nam również, przy pomocy jednego przycisku, przywołać go do punktu, w jakim akurat jesteśmy my. Czujnik GPS pozwala urządzeniu również śledzić swojego właściciela – wystarczy przełączyć go na tryb "follow me mode". Co więcej, potrafi on utrzymywać swoją pozycję, tak jakby był przywiązany do swojego operatora.
Wbudowany GPS umożliwia dostęp do wielu opcji, wymagając od nas zaledwie jednego kliknięcia. Jego użytkowanie stało się jeszcze bardziej komfortowe, ze względu na funkcjonalny rozkład przycisków GPS, RTH oraz tych, które odpowiedzialne są za aparat oraz wideo. 
 


Pomocny tryb "headless"
 
Owa funkcja w dużym stopniu ułatwia kierowanie dronem, dzięki czemu ten model sprawdza nawet w przypadku początkujących pilotów. Można ją uruchomić, korzystając z guzika „Throttle/Rudder”, który należy trzymać przez pół sekundy w trybie pierwszym. Warto pamiętać również o trybie drugim, w którym potrzeba przez chwilę przytrzymać przycisk „Elevator/Rudder”. Sygnał dźwiękowy oznajmi nam o tym, że funkcja została właściwie uruchomiona.
 
 
 
 
Wysokiej jakości kamera oraz wideo

Wbudowana kamera wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 2 Mpx, potrafi także nagrywać film w jakości HD 720p. Ekran LCD (4,3 cala) umożliwia nam z kolei obejrzenie filmu, dzięki niemu mamy również wgląd do rozmaitych funkcji oraz danych. Niesamowicie wygodna aparatura sterująca pozwala uruchomić niektóre opcje przy pomocy przycisków i przełączników znajdujących się z przodu obudowy drona.
 
  

Tryb śledzący "follow me"

Znajdująca się w urządzeniu nawigacja sprawia, że dron ma możliwość podążania za operatorem i całą jego aparaturą, w momencie, gdy ten się rusza. Funkcja ta pozwala mu także na wyraziste ujmowanie dynamicznych obiektów.
 
 
 
Tryb "failsafe" oraz funkcja "powrót do domu (RTH)"

W momencie, gdy zostanie zerwane połączenie urządzenia i aparatury sterującej, quadrocopter automatycznie przełącza się na tryb awaryjny („failsafe”). Oznacza to, że odpowiedni system przejmuje kontrolę nad całym urządzeniem i sam zaczyna nim sterować w taki sposób, aby doprowadzić go do punktu, z którego ten  wyruszył oraz umożliwić mu bezpieczne lądowanie. Użytkownik również ma możliwość uruchomienia funkcji „powrotu do domu”, musi zrobić to jednak, korzystając z samej aparatury.
 
 


 
 Zestaw i specyfikacja


 

W zestawie

Specyfikacja

Hubsan H502S
Nadajnik
Akumulator LiPo 610mAh 7.4V
8 zapasowych śmigieł
Ładowarka
Klucz do śmigieł
Instrukcja obsługi

Nadajnik: 2,4 GHz 4 kanały 4,3'' LCD
Częstotliwość: 2.4 GHz + 5.8 GHz (transmisja wideo)
Zasięg (+ zasięg wideo): około 200 metrów 
Długość: 165mm
Wysokość: 60mm
Szerokość: 165mm
Czas lotu: 8-10 minut 
Czas ładowania: około 65 minut
Żyroskop: 6 osiowy
Baterie do aparatury: 6 x AA (brak w zestawie)

Specyfikacja

Zasięg(m)200
Gwarancja12 miesięcy
Podgląd na żywoNie
Kamera(mpix)Nie
GPSGPS
EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Opinie - Hubsan X4 H502S FPV....

arek
Jakość
Ogółem
Cena

Hubsan h502s

Brakuje mi słów na tego temat jestem z niego w 100 procentach zadowolony GPS działa wyśmienicie auto powrót łącznie z automatycznym lądowaniem także sterowanie nim i nagrywanie to czysta przyjemność POLECAM !!!!!!!

Nix
Jakość
Ogółem
Cena

Mały profesjonalny dron

Bardzo fajny dron, GPS działa bardzo dobrze, powrót do domu też. Minusem jest brak odporności na duży wiatr. Sterowanie bardzo fajne. Kto wcześniej latał Hubsanem szybko się połapie :)

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Hubsan X4 H502S FPV

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Możesz być również zainteresowany: