Hubsan H122D X4 Storm FPV

SKU: H122D

Stan: Dostępny [wysyłka 24h]

Stan: Dostępny

429,00 zł

Opis produktu w naszym sklepie:

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm

Stworzony do szybkich lotów

Główną cechą, która wyróżnia firmę Hubsan na tle konkurencji, jest doskonała jakość wykonania oraz przystępna cena. Kolejnym gadżetem, który został zaprezentowany przez renomowaną i cenioną firmę, jest dron wyścigowy FPV. Konstrukcja urządzenia wzmocniona została włóknem węglowym, co automatycznie przekłada się na optymalną wytrzymałość na uderzenia oraz upadki, przy jednoczesnym zachowaniu lekkości, która jest niezbędna do tego, by dron mógł osiągać wysokie prędkości oraz przyspieszenia. Urządzenia posiada potężne silniki, kamerę HD oraz wiele dodatkowych funkcji, dzięki którym H122D stał się jednym z najbardziej udanych modeli na współczesnym rynku.


 
Pełny zestaw FPV
 
Gogle oraz monitor 5,8 GHz od Hubsan sprawiają, że do trenowania lotów oraz zdobycia tytułu najlepszego pilota, nie potrzeba niczego więcej. Lekkie i wygodne gogle doskonale spisują się także podczas dłuższego użytkowania, a wbudowany w aparaturę, funkcjonalny uchwyt sprawi, że zamocowanie monitora LCD nie będzie żadnym problemem.


Funkcjonalna kamera 5,8 GHz

Hubsan H122D X4 Storm posiada wysokiej jakości kamerę 720p, przesyłającą sygnał na paśmie 5,8 GHz i umożliwiającą podgląd obrazu w czasie rzeczywistym – w tym celu wystarczy podłączyć kamerę do monitora lub gogli (niestety, brak ich w zestawie).


 
 


Obroty 360°

Opanowanie funkcji Flips & Rolls to pewność, że zaimponujesz znajomym i z pewnością ich zaskoczysz biegłością w obsłudze drona.

Zabawa z dronem Hubsan H122D nie ma końca – gwarantuje to przede wszystkim możliwość wykonywania najróżniejszych obrotów i akrobacji także z poziomu aparatury.Unikatowa aparatura

Aparatura stylizowana na kontroler do gier to prosty i jednocześnie skuteczny sposób, by bezproblemowo kontrolować drona Hubsan H122D. Wbudowany w aparaturę funkcjonalny, wysuwany uchwyt sprawi, że bez problemu zamontujesz do aparatury swoje urządzenie mobilne lub monitor.

W zestawie

 
H122D X4 Storm
Nadajnik 2.4GHz Bluetooth
Akumulator 640 mAh 7,2 V
Ładowarka
Śimgła x4
 
Specyfikacja
ModelH122D
AkumulatorLiPo 7,6 V 710 mAh
Kamera720p HD 5,8 GHz
MateriałWłókno węglowe
SilnikBezrdzeniowy
Czas lotuOk. 6-8 minut
Zasięg sygnałuOk. 100 metrów
Wymiary
112,5 mm x 111 mm x 62 mm
Masa116,5 g
Czas ładowaniaOk. 150 minut

Specyfikacja

EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Hubsan H122D X4 Storm FPV

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji