Opis produktu w naszym sklepie:

Hexacopter TORNADO H920 z kamerą CGO-4

H920 to profesjonalny wielowirnikowiec do fotografii lotniczej wideo. Jego unikalna konstrukcja modułowa i innowacyjne funkcje pozwalają uchwycić niesamowite zdjęcia i materiały wideo do różnych zastosowań. Dzięki prawie dwóm dekadą doświadczenia w rozwoju i produkcji dronów RC i załogowych statków powietrzych, inżynierowie Yuneec'a sa w stanie dostarczyć  długi czas lotów, łatwość eksploatacji i niezawodność której szukasz dla celów fotografii lotniczej i filmów wideo. Dla Twojej wygody Tornado H920, jest dostępny w trzech opcjach: z gimbalem pod Panasonica GH4, kamerą V18 oraz aparatem CGO4.

Cechy:

 • waga poniżej 5kg
 • zabezpieczone transmisja wideo  5.8ghz wifi
 • składane ramiona
 • bezpieczony lot na 5 silnikach
 • autolądowanie
 • obiektyw 14-42 w zestawie
 • pozostałe obiektywy kompatybilne to obiektywy marki Olympus 12mm i 45mm.
 • sensor ciśnienia powietrza
 • telemetria
 • składane podwozie
 • system Android
 • antena GPS
yuneec tornado cgo4 hexacopter


hexacopter z lustrzanką yuneec h920 cgo4 Narzędzie dla profesjonalistów

Tornado H920 to profesjonalna wielowirnikowa platofrma do filmowania z powietrza. Unikatowa modularna budowa i innowacyjne funkcje pozwalają na nagrywanie unikatowych materiałów wideo i wykonywanie zdjęć w niezwykłej jakości. Model Tornado dostępny jest w dwóch wersjach, z kamerą i gimbalem CGO4 lub z gimbalem GB603 dla aparatów serii GH4. Tornado H920 jest gotowy do lotu zaraz po wyjęciu z pudełka. Idealne rozwiązanie dla początkujących jak i profesjonalistów. Zintegrowany moduł GPS i system pozycjonowania pozwalają na pełną kontrolę i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo podczas lotu. Prezentowana wersja to model CGO4.


yuneec tornado cgo4 hexacopterhexacopter z lustrzanką yuneec h920 cgo4 CGO4 - Technologia marki Panasonic

Tornado H920 to profesjonalna platforma do filmowania z ziemi i powietrza. Unikalny system modułowy został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności jednego urządzenia do wielu czynności. W Tornado mamy do wyboru firmową kamerę Yuneec CGO4 lub gimbal pod aparaty GH4. Model z kamerą CGO4 powstał w ścisłej współpracy z formą Panasonic co zapewnia wysoką jakość i trwałość. CGO4 posiada 3-krotny ZOOM optyczny, 16 MPx matrycę oraz możliwość nagrywania materiałów wideo w jakości UltraHD (4K). Sterowanie ZOOMem jest wyjątkowo proste, wystarczy użyć slidera K6 lub przesunąć palcem po wyznaczonym miejscu na ekranie aparatury. Ponadto kamera CGO4 posiada wymienny obiektyw dzięki czemu możesz zastosować odpowiedni obiektyw dla aktualnych potrzeb (Olympus 12 mm, Olympus 45 mm prime lenses and Olympus 14-42 mm).


yuneec tornado cgo4 hexacopter

yuneec tornado cgo4 hexacopter


hexacopter z lustrzanką yuneec h920 cgo4 Inteligentna aparatura ST24

ST24 to nie tylko 24 kanałowa aparatura - to spersonalizowana stacja naziemna z odbiornikiem wideo i 7" dotykowym wyświetlaczem. Nie ma konieczności żadnych dodatkowych akcesoriów aby zobaczyć przekaz na żywo z pokładu drona. Aparatura posiada dwie anteny (2,4 GHz / 5,8 GHz), przycisk składania podwozia, przycisk nagrywania i tworzenia zdjęć, suwaki i pokrętła funkcyjne. Aparatura działa na systemie Android co zapewnia dużą stabilność działania. Za zasilanie odpowiada wbudowany akumulator LiPo o pojemności 8700 mAh. Kontroler działa na częstotliwości 5,8 GHz co zapewnia duży zasięg transmisji wideo (do 700 m) oraz brak zakłóceń.


yuneec tornado cgo4 hexacopter

yuneec tornado cgo4 hexacopter


hexacopter z lustrzanką yuneec h920 cgo4 Mobilny i funkcjonalny

Tornado H920 może w trakcie lotu podnieść swoje podwozie dzięki czemu można tworzyć m.in niesamowite panoramy. Ramiona także są składane co znacznie ułatwia transport i przechowywanie. Ponadto dzięki zastosowaniu lekkiej kamery CGO4 dron może utrzymać się w powietrzu dłużej niż w przypadku dronów z dołączanym aparatem. Z kolei dzięki funkcji Team Mode z łatwości można nakręcić wideo które będzie obrazowało dokładnie to co chcemy uchwycić podczas lotu. W tym trybie jeden z operatorów odpowiedzialny jest za sterowanie dronem i lot, a drugi za nagrywanie i obsługę kamery.


yuneec tornado cgo4 hexacopter


yuneec tornado cgo4 hexacopter

hexacopter z lustrzanką yuneec h920 cgo4 Stabilizator ręczny w zestawie

Stabilizator ręczny za którego pomocą stworzysz niesamowicie stabilne i płynne wideo z ziemi i nie tylko. Podwójny uchwyt jest kompatybilny z gimbalami CGO4 i GB603. Pogląd obrazu na smartfonie lub tablecie to dodatkowy atut tego stabilizatora. 


yuneec tornado cgo4 hexacopter


hexacopter z lustrzanką yuneec h920 cgo4 Gotowy do lotu

Model Tornado H920 jest gotowy do lotu od razu po wyjęciu z pudełka. Wystarczy naładować akumulator i można rozpocząć swoją przygodę z lataniem. W zestawie znajduje się wszystko co niezbędny aby w pełni użytkować drona.


yuneec tornado cgo4 hexacopter


hexacopter z lustrzanką yuneec h920 cgo4 
SpecyfikacjaCzas lotuDo 24 minut
Akumulator6S 22.2V LiPo
ŁadowarkaZ adapterem sieciowym
AparaturaST24
Maksymalna wysokość lotu
122 m (agl) / 4000 m (bez blokady)
Szybkość obrotu100°/s
Maksymalny kąt przechylenia35°
Maksymalna prędkość wznoszenia2 m/s
Maksymalna prędkość11 m/s
Wymiary969 x 849 x 461 mm
Waga4990 g (z aparatem i pełnym wyposażeniem)

hexacopter z lustrzanką yuneec h920 cgo4 W zestawieYuneec Tornado H920
Aparatura ST24 + Aparatura ST12
Stabilizator ręczny
Akumulator (2 sztuki)
Ładowarka
Gimbal z kamerą CGO4
Osłona przeciwsłoneczna na aparaturę
Pokrowiec na pilot
Śmigła (10 sztuk)
Karta microSD
Kabel USB
Adapter ładowania do zapalniczki samochodowej
Szelki na aparaturę


 

Specyfikacja

EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Hexacopter Yuneec Tornado H920 Plus z kamerą CGO4

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji