Gogle FPV DJI Goggles Racing Edition

SKU: DJIG0252

Stan: Dostępny [wysyłka 24h]

Stan: Dostępny

2 599,00 zł
Leasing

Opis produktu w naszym sklepie:

Gogle FPV DJI Goggles Racing Edition

Lataj szybko, Uwolnij się.


DJI Goggles nie tylko wyglądają lepiej, ale zostały również wyposażone w opcje, dzięki którym będziesz mógł doświadczyć wyścigów FPV w niezwykłym stylu i bez typowych ograniczeń. DJI Goggles Racing Edition (RE) zawierają zmienione wizjer i opaskę, w kolorze metalicznej matowej czerni, oraz obicie wykonane z wysokiej jakości czerwonej skóry. Skonstruowane z myślą o wyścigach, DJI Goggles RE są kompatybilne z modułem transmisji wideo OcuSync oraz wysokiej jakości modułem kamery, które współpracują ze sobą przesyłając cyfrowy sygnał wideo na odległość do 7 km, z opóźnieniem wynoszącym jedynie 50 ms oraz z sygnałem analogowym. Lataj z płynnym, wyraźnym wideo i poczuj dreszczyk emocji podczas wyścigów dronów, jak nigdy wcześniej.

 

 
Szybsze wyścigi FPV w jakości HD. Utrzymuj kontrolę. Poczuj szybkość.

 DJI Goggles zapewniają obraz FPV z najlepszą szybkością, stabilnością oraz wyrazistością. Moduł transmisji wideo Ocu Sync oferuje nam transmisję obrazu cyfrowego w dwuzakresowej częstotliwości 2,4 oraz 5,8 GHz, z opóźnieniem wynoszącym jedynie 50 ms oraz maksymalnym zasięgiem do 7 km. Moduł wyposażono również w szeroką gamę opcji, takich jak transmisja w jakości HD 1280x960 czy automatyczna transmisja FHSS. Jest on także kompatybilny z różnorodnymi dronami oraz stałopłatowcami. Duża ilość zaawansowanych technologii oraz opcji, jak również zewnętrzne moduły dopasowane do różnych konfiguracji, sprawiają, że DJI Goggles RE są gwarancją niespotykanego do tej pory, wciągającego doświadczenia wyścigów dronów.

12 kanałów transmisji do wyboru

Dostęp do kanałów transmisji z niską ilością zakłóceń to podstawa w rywalizacji w wyścigach FPV, zwłaszcza gdy w powietrzu znajduje się wiele dronów jednocześnie. Wybierz ręcznie kanał transmisyjny, spośród 12 dostępnych, aby skutecznie uniknąć zakłóceń.

Automatyczna technologia FHSS

Jeśli wykryte zostanie zakłócenie sygnału bezprzewodowego, moduł OcuSync szybko i automatycznie zmieni kanał spomiędzy zakresu 2,4 do 5,8 GHz, aby utrzymać niezakłóconą transmisję.

Połącz dwie pary DJI Goggles RE lub dodatkowy kontroler

Przy pomocy dodatkowej pary DJI Goggles, widz może również doświadczyć dreszczyku emocji towarzyszącego wyścigom dronów z tej samej perspektywy co pilot. Drugi użytkownik, może też obserwować widok FPV poprzez smartfona wyposażonego w Mavic Controller.

 

Moduł kamery


 

Kamera DJI OcuSync (brak w zestawie), kompatybilna z DJI Goggles RE, korzysta z matrycy 1/3”, która gwarantuje znacznie wyższą rozdzielczość wideo aniżeli większość analogowych gogli FPV dostępnych w sprzedaży. W kamerze wykorzystana została również migawka globalna, która znacząco ogranicza efekt zniekształcenia, powodowany drganiami o wysokiej częstotliwości. Oprócz tego, kąt widzenia 148° oraz obiektyw z niskim poziomem zniekształceń, pozwalają otrzymać szeroki, ale wciąż naturalnie wyglądający obraz z kamery. Przy pomocy tak zaawansowanej kamery, użytkownik jest w stanie precyzyjnie kontrolować lot, a nawet nagrywać cały przelot, po to aby następnie go przeanalizować lub udostępnić innym osobom.

Kontrola lotu i gimbala

Dzięki systemowi bottom-up, DJI Goggles RE przetwarzają sygnał, co oznacza, że nie jest konieczne korzystanie z odbiornika sygnału. Po podłączeniu do gogli sprzętu innych producentów, użytkownik jest w stanie sterować dronami wyścigowymi przy pomocy F3, F4, KISS, Naze lub każdego innego obsługiwanego kontrolerem lotu. Wtrybie Head Tracking, aby sterować kamerą gimbala, użytkownik musi tylko założyć gogle i następnie poruszać głową.

 

 

Szerokie zastosowanie

Poza kompatybilnością z dronami wyścigowymi i stałopłatowcami, DJI Goggles RE mogą być również używane z pojazdami, robotami oraz dronami przemysłowymi, aby zapewnić wyraźny obraz FPV w czasie transportu towaru, akcji poszukiwawczych i ratowniczych, czy nawet inspekcji strukturalnych.

Większa kompatybilność. Większy komfort.

DJI Goggles RE są kompatybilne z Mavic Pro, Spark, Phantom 4 oraz Inspire 2. Posiadają one także wszystkie wspaniałe cechy DJI Goggles, takie jak pełna kontrola ustawień lotu, dwa ekrany o wysokiej rozdzielczości, Head Tracking i wiele więcej. Dodatkowo, zoptymalizowana opaska na twarz oraz opaska na głowę, są gwarancją wyższego komfortu oraz większego stopnia nieprzepuszczalności światła.

Więcej opcji wideo

DJI Goggles RE odtwarzają nagrania w wielu różnych formatach, takich jak MP4, MOV czy MKV, zatem użytkownik ma więcej możliwości doświadczania wszystkich przeżyć. Oprócz tego, użytkownicy mogą również oglądać panoramy 360 stopni w rozdzielczości 6K.
MultimediaSpecyfikacja
WagaGogle: 502 g; Opaska: 500 g
WymiaryGogle: 195 mm x 155 mm x 110 mm; Opaska (złożona): 255 mm x 205 mm x 92 mm
Pole widzenia85° (pojedynczy ekran)
Rozmiar ekranu5" x 2
Obsługiwane formatyMP4, MOV, MKV
Rozdzielczość obrazu FPV1080p 30 fps, 720p 60 fps, 720p 30 fps
Rozdzielczość ekranu3840 x 1080 (1920 x 1080 na jeden ekran)
Pojemność akumulatora9440 mAh

Specyfikacja

EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Gogle FPV DJI Goggles Racing Edition

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Możesz być również zainteresowany: