Opis produktu w naszym sklepie:

DJI Osmo Mobile - gimbal do smartfonów / iPhone

gimbal dji osmo mobile na telefon iphone smartfon
 
 

Nowa jakość

Stabilizator ręczny DJI Osmo Mobile zwraca na siebie uwagę przede wszystkim dlatego, że proponuje nam całkowicie nowe podejście do nagrywania materiałów wideo z wykorzystaniem smartfona. Wszystko za sprawą potrójnej stabilizacji obrazu, która sprawia, że możliwe staje się uchwycenie w najwyższej jakości każdej z chwil. Płynne ujęcia z telefonu będą czymś oczywistym bez względu na to, jaki będzie sam charakter wideo.

gimbal dji osmo mobile na telefon iphone smartfon
 
 


W kadrze bez względu na okoliczności

Dzięki DJI Osmo Mobile w końcu możliwe stanie się nagrywanie dokładnie tego, na co mamy ochotę. Tu warto wspomnieć choćby o możliwości śledzenia przez kamerę obiektu, który zaznaczyliśmy na ekranie telefonu. Pozwoli to nam na oderwanie się od nagrywania, co jest niezwykle ważne, gdy wokół nas dzieją się rzeczy wyjątkowe.

 
gimbal dji osmo mobile na telefon iphone smartfon
 
 
 

 
Nowe podejście do systemu stabilizacji

DJI Osmo Mobile zwraca na siebie uwagę również dlatego, że charakteryzuje się 3-osiowym systemem stabilizacji. To właśnie on pozwala nie tylko na wykrycie, ale i na wyeliminowanie każdego niepotrzebnego ruchu. Sprawia to, że możemy cieszyć się nie tylko wyjątkowo stabilnymi, ale i płynnymi ujęciami, które, z uwagi na relatywnie długi czas ekspozycji, są zawsze wyraźne i ostre.


 
gimbal dji osmo mobile na telefon iphone smartfon
 


Podgląd
 
Mocną stroną rozwiązania jest też bezpłatna aplikacja DJI GO. Pozwala ona na natychmiastowy dostęp do informacji na temat tego, co w danym momencie jest nagrywane przez kamerę smartfona. Jednocześnie jesteśmy w stanie bez problemu zmienić nie tylko wszystkie ustawienia, ale i parametry nagrania. Nie można tu nie wspomnieć również o solidnym uchwycie, który sprawia, że bez względu na pozycję, w jakiej się znajdujemy, nie musimy bać się o bezpieczeństwo telefonu.
 
gimbal dji osmo mobile na telefon iphone smartfon
 
 
 

Funkcjonalność na jeszcze wyższym poziomie

Osmo Mobile przyczynia się do tego, że nasz smartfon zyskuje na funkcjonalności. Dobrym przykładem jest tu choćby funkcja Motion Timelapse, która umożliwia nagrywanie oryginalnych materiałów obrazujących w wyjątkowo piękny sposób upływ czasu. Inną przydatną funkcją jest przekaz na żywo, nic więc nie stoi na przeszkodzie temu, aby filmowane przez nas ujęcia były przekazywane w czasie rzeczywistym na portale takie, jak Facebook lub YouTube. Osmo Mobile jest też dowodem na to, że wykonywanie zdjęć panoramicznych nie musi być zadaniem jedynie dla profesjonalistów. Umożliwia to nieskomplikowana funkcja automatycznej panoramy.
 
  
gimbal dji osmo mobile na telefon iphone smartfon
 

 

Przyjazna obsługa

Decydując się na Osmo Mobile nie trzeba też obawiać się o to, że nie poradzimy sobie z jego obsługą, ta jest bowiem intuicyjna. Znakomitym rozwiązaniem okazuje się choćby wbudowany joystick, który można dostosować do naszych własnych potrzeb. Tylko od nas będzie zależeć między innymi jego czułość oraz kierunek, w jakim ma się poruszać oś. Nie można nie docenić również dedykowanych przycisków nagrywania i zdjęć. Połączenie smartfona z gimbalem również nie wymaga zaawansowanej wiedzy informatycznej, okazuje się bowiem, że z pomocą przychodzi nam sprawdzona technologia Bluetooth. Nie można nie wspomnieć także o akumulatorze, który zwraca na siebie uwagę ze względu na niespotykaną wydajność. Pracuje nawet 4,5 godziny po jednym naładowaniu, sama czynność zwykle nie zajmuje przy tym więcej niż 180 minut.

gimbal dji osmo mobile na telefon iphone smartfon

 

Akcesoria i aplikacje w niemal nieograniczonym wyborze

Jeśli Osmo Mobile w swojej dotychczasowej formie wydaje się komuś niewystarczające, zawsze istnieje możliwość jego rozbudowy. Na klientów czekają więc między innymi podstawki, statywy, mikrofony, oświetlenie i zróżnicowane uchwyty. To właśnie dzięki temu mamy do czynienia z rozwiązaniem, które sprosta zróżnicowanym oczekiwaniom. Zobacz akcesoria do DJI Osmogimbal dji osmo mobile na telefon iphone smartfonW zestawie

 

 
DJI Osmo Mobile
1 x Oryginalny akumulator 980mAh 
Kabel USB
Pasek na nadgarstek

Pokrowiec

Polska instrukcjagimbal dji osmo mobile na telefon iphone smartfon

Specyfikacja


Uchwyt DJI Osmo Mobile

Wymiary61.8 x 48.2 x 161.5 mm
Waga201 g
Max. wymiary smartfona84,8 x 8,4 mm

Gimbal DJI Osmo Mobile 

ModelZenmuse ZM01
Waga300 g
Moc wyjściowa2,5 W
Zakres wibracji kątowych±0.03°
Zakres kontroliRoll: ±25°
 Pan: ±150°
Zakres mechanicznyTilt: -125° to +35°
Max prędkość kontroli120°/s

Inteligentny akumulator w DJI Osmo Mobile

ModelHB01-522365
TypLiPo
Pojemność980 mAh
Moc10.8 Wh
Napięcie11.1 V
Temp. ładowania5° to 40°C
Temp. pracy0° to 40°C

Specyfikacja

EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Opinie - DJI Osmo Mobile....

Marek
Jakość
Ogółem
Cena

Idealny do iPhone

Jestem w szoku jak można sprawić że nagrania z telefonu są takie stabilne. Uważam że warte swojej ceny!

Tomasz
Jakość
Ogółem
Cena

Dji osmo mobile

Super sprzęt i dodatek do telefonu z dobra optyka ale nie za te pieniądze

Napisz opinię

Oceniasz produkt: DJI Osmo Mobile

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem