Gimbal ręczny Feiyu-Tech G5GS do Sony Action Cam

SKU: FY-G5GS

Stan: Dostępny [wysyłka 24h]

Gimbal pasuje do Sony Action Cam

Stan: Dostępny

859,00 zł
Leasing

Opis produktu w naszym sklepie:

Gimbal ręczny Feiyu-Tech G5GS do kamer  Sony Action Cam i iFDR-X3000

 
Nowy produkt dla Sony Action Cam

Posiadacze kamer sportowych Sony Action Cam serii AS50 oraz FDR-X3000 mieli już okazję zapoznać się z tego typu stabilizatorem, w jego poprzedniej wersji. Platforma G5GS to jednak ulepszony model, który wraz z kamerą Sony Action Cam stanowi perfekcyjny duet, umożliwiający stworzenie wyjątkowo stabilnego materiału wideo, charakteryzującego się doskonałą jakością.
Przygotowany przez producentów uchwyt na kamerę można bez problemu złożyć lub całkowicie zdjąć. Jego dodatkową zaletą jest także odporna na zachlapania czy nawet deszcz obudowa.
Jeśli jednak możliwości tego sprzętu nadal nas nie zachwycają, możemy zaopatrzyć się także w uchwyt oburęczny.


Mocne, innowacyjne urządzenie gwarantujące precyzję!

W modelu G5GS zastosowany został silnik bezszczotkowy, co oczywiście nie dziwi, biorąc pod uwagę fakt, iż dzięki niemu możliwe jest uzyskanie doskonałej stabilizacji. Ale to nie wszystko, bo wyposażony w akumulator o dużej pojemności gimbal G5GS, daje nam też możliwość zdjęcia uchwytu oraz rejestrowania obrazu w trybie Time-Lapse.
Niezależnie od tego jak ekstremalny film zamierzasz nagrać, gimbal Feiyu-Tech Cię nie zawiedzie.


 
 Wygoda użytkowania

Podczas nagrywania materiału w trudnych warunkach, komfort użytkowania sprzętu jest bardzo ważny. W tym przypadku, stabilizator G5GS również nie zawodzi! Jeden przycisk pozwala zmienić wybrane przez nas funkcje oraz tryby, natomiast płynne sterowanie stabilizatorem gwarantuje dotykowy joystick. Możemy zatem bez problemu obsługiwać ten sprzęt używając jednej ręki. A fakt, iż może on pracować nawet do 7 godzin na jednym akumulatorze to gwarancja swobodnego nagrywania.

Doskonałe wykonanie 

Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów podczas produkcji gimbala G5GS sprawiło, że ma on bardzo małą wagę całkowitą. Zatem nawet podczas wielogodzinnej pracy, nasza ręka się nie męczy. Producenci przewidzieli także to, że możemy pracować w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przez co gimbal jest odporny na zachlapania.

Różnorodne tryby pracy

Oczywiście urządzenie G5GS zostało wyposażone we wszystkie podstawowe tryby pracy, do których należą Pan oraz Tilt. Oprócz tego jednak, możemy również korzystać z tego, że obiektyw jest w stanie się obracać o 180 stopni w poziomie. Nie potrzebujemy też dodatkowego sprzętu aby wykonać dynamiczne ujęcia, gdyż gimbal posiada tryb autorotacji. Z kolei dzięki trybowi Time-Lapse zyskujemy szansę na uchwycenie tych momentów w czasie rzeczywistych, które z pozoru są niemożliwe do uchwycenia.
Korzystając z trzech podstawowych trybów pracy, możemy również, dzięki blokadzie ręcznej ustawić kąt nachylenia, korzystając z jednego przycisku. Co więcej, jeden przycisk wystarczy także aby włączyć tryb selfie i tym samym automatycznie obrócić kamerę o 180 stopni w naszym kierunku. Pożądane parametry kamery możemy też uzyskać poprzez niezwykle proste resetowanie ustawień.Multimedia

Pozostałe


 

W zestawie

Specyfikacja

Gimbal G5GS
1 akumulator 22650 mAh  
Ładowarka USB
Torba
Zakres przechylania 360 st. 
Zakres obrotu poziom 160 st. 
Zakres obrotu pion 360 st.
Czas pracy do 7 godzin 
Waga: 314 g (bez akumulatora i kamery)

Specyfikacja

EAN6970078070943
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Gimbal ręczny Feiyu-Tech G5GS do Sony Action Cam

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji