Gimbal DJI Ronin S

SKU: DJIRS

Stan: Brak w magazynie

Stan: Brak w magazynie

0,00 zł

Opis produktu w naszym sklepie:

Gimbal DJI Ronin-S

gimbal ronin s

Odważ się poruszyć

Zaprojektowany z myślą o lustrzankach oraz bezlusterkowcach, Ronin-S łączy w sobie możliwości zaawansowanej stabilizacji, precyzyjnej kontroli oraz ręcznej kontroli ostrości w kompaktowym sprzęcie obsługiwanym jedną ręką. Z pomocą Ronin-S, twórcy są w stanie nagrywać ustabilizowane ujęcia w ruchu.

gimbal ronin s

 

Design

Innowacyjna rama gimbala Ronin-S wynosi ciężar aparatu ponad Roll Axis, sprawiając, że widoczność wbudowanego ekranu aparatu nie jest niczym ograniczona i zawsze znajduje się on na Twojej linii wzroku. Ten ergonomiczny design uwalnia również Ronin-S od niezamierzonych drgań podczas zmiany pozycji z podwieszonej na pionową, w jednym płynnym ujęciu.

ronin s

SmoothTrack

Technologia SmoothTrack pozwala Ci przy pomocy tylko jednej ręki, łatwo i płynnie przejść z ruchu do kąta kamery. Dwie grupy parametrów, które można konfigurować, umożliwiają zachowanie Twoich ulubionych ustawień SmoothTrack, przełączając je jednym kliknięciem. Nowy tryb Sport w gimbalu Ronin-S, inteligentnie zwiększa czułość SmoothTrack, aby nadążać za każdym ruchem.

ronin s sklep

Wszechstronność

Ronin-S do ujęć z dołu może zostać łatwo zamontowany na zdalnie sterowanych samochodach buggy RC, lub nawet odgrywać rolę zdalnie sterowanej głowicy, jeśli zamontujemy go na wysięgniku. Dedykowany DJI Focus Command Unit może zostać zamontowany do doku akcesoryjnego, pozwalając twórcom na odjazd kamery, kiedy pracują ze standardowym uchwytem. Możesz również przymocować Ronin-S do sterowanego przy pomocy obydwóch rąk drążka, nie tracąc kontroli nad gimbalem, ostrością czy migawką aparatu.

 Ekosystem

Rozumiemy, że czasem potrzebujesz czegoś więcej niż tylko gimbala do realizacji swojego projektu. Ronin-S jest wyposażony w różnorodne uchwyty, które zapewniają pełne wsparcie dla dodatków, takich jak mikrofon, światła LED, a nawet bezprzewodowy przekaźnik wideo. Kompatybilność z urządzeniami sterującymi DJI, takimi jak Master Force, umożliwia intuicyjne sterowanie. Master Wheels zapewniają również operatorom precyzyjne ruchy gimbala.

 

Specyfikacja

EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Gimbal DJI Ronin S

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji