Gimbal DJI Ronin S

SKU: DJIRS

Stan: Przedsprzedaż

Stan: Dostępny

3 199,00 zł
Leasing

Opis produktu w naszym sklepie:

Gimbal DJI Ronin-S

gimbal ronin s

Poręczność i stabilność 

Technologia cały czas się zmienia i w tej chwili mamy wyjątkowe możliwości do posługiwania się sprzętem, który jeszcze niedawno mógłby istnieć jedynie w marzeniach. Efekty jakie można uzyskać i zaawansowane możliwości, na jakie można liczyć, to wielki plus podobnych towarów. I właśnie taki jest najnowszy stabilizator DJI Ronin-S – stworzony na potrzeby lustrzanek (DSLR) oraz aparatów cyfrowych z wymienną optyką (mirrorless). Co warto wiedzieć o tym sprzęcie? Do czego konkretnie się przydaje i dlaczego warto (a naprawdę warto!) go kupić?

gimbal ronin s

Design

Na pierwszy plan wysuwa się duża funkcjonalność prezentowanego rozwiązania technologicznego. Jest to sprzęt bardzo poręczny, który można wręcz obsługiwać jedną ręką. Widać więc doskonale, że to sprzęt bardzo stabilny, zapewniający dobrą jakość obrazu nawet w trudnych warunkach. Zaawansowana stabilizacja to jego wielka zaleta, ale jest również prosty w obsłudze i umożliwia liczne modyfikacje na bardzo łatwe sposoby – na przykład manualne ustawianie ostrości. Stabilizator jest wręcz tak zaprojektowany, żeby eliminować drgania w rozmaitych warunkach – choćby i wtedy gdy przechodzi się z trybu podwieszonego (underslung) do trybu pionowego (upright). Operując obiema rękami, jesteśmy w stanie jeszcze lepiej zadbać o właściwe kadrowanie, uchwycenie najlepszych momentów, dopasowanie parametrów do aktualnych warunków, czy też wprowadzenie ulubionych ustawień. Warto bowiem wiedzieć, że najbardziej ulubione ustawienia można spokojnie zapisać, by przełączać się na nie dzięki jednemu kliknięciu

ronin s

Rozliczne funkcje

Posługując się prezentowanym stabilizatorem DJI Ronin-S jesteśmy w stanie korzystać z wielu trybów i parametrów, jakie są w nim dostępne. Na przykład funkcja SmoothTrack pozwala uzyskać płynne nagrania nawet w najtrudniejszych warunkach, a z kolei tryb Sport gwarantuje szybkość i płynność reakcji tej funkcji, więc nawet najtrudniejsze zadania stabilizatora nie są dla niego nie do osiągnięcia. Istnieją liczne parametry, które możemy samodzielnie ustawiać, co niewątpliwie stanowi kolejną zaletę sprzętu i zwiększa jego skuteczność.

ronin s sklep

Dopasowany do innych

Dobry stabilizator to taki, który potrafi współpracować z wieloma urządzeniami. I właśnie taki jest stabilizator DJI Ronin-S. Model RC jest kompatybilny z systemem DJI Focus, który pozwala sterować ostrością przy pomocy rączki. Sprzęt może też zostać zamontowany do uchwytu dwuręcznego, ale to nie wszystko. Można też zamontować w nim mikrofon, oświetlenie LED itp. Jak więc widać, w świetnej cenie zyskuje się świetny, wszechstronny model – warto!

Specyfikacja

EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Gimbal DJI Ronin S

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji