Opinie o Nas


Feiyu-Tech Summon 4K gimbal Ręczny z kamerą

SKU: FYSUMMON

Stan: Dostępny [wysyłka 24h]

Stan: W magazynie

1 299,00 zł
Leasing

Opis produktu w naszym sklepie:

Gimbale to prawdziwe przeboje w ostatnim czasie – dbamy bowiem coraz częściej, by nawet nieprofesjonalne zdjęcia były jak najlepszej jakości. Spora w tym zasługa mediów społecznościowych – każdy chce, by wykonana przez niego fotografia, czy nagrany filmik prezentowały się jak najlepiej. Warto w tym celu wyposażyć się właśnie w stabilizator obrazu jak najlepszej jakości – taki, jak prezentowany Summon 4K od Feiyu-Tech. Co go wyróżnia?

feiyu tech summon kamera 4k gimbal


Gimbal dla każdego użytkownika

Niektóre produkty są tak skomplikowane, że ich użytkowanie – nawet jeśli poszerza możliwości – jest bardzo trudne, a przez to nie wykorzystujemy jako klienci wszystkich ich funkcji. Gimbal ręczny Summon 4K nie należy do tego typu sprzętów – jego obsługa jest wyjątkowo prosta, wręcz intuicyjna. Nie wymaga posiadania żadnych, dodatkowych umiejętności i wszystkiego bardzo łatwo się nauczyć – to wyjątkowo dobry stabilizator, który może służyć każdemu, czy to profesjonaliście, czy na potrzeby prywatne.

feiyu tech summon kamera 4k gimbal
 

Gimbal dla każdego produktu

Łatwa obsługa nie byłaby ważna, gdyby sam sprzęt nie był dobry. Dlatego też gimbal Summon 4K został zaprojektowany z wielką kreatywnością, a wykonany z olbrzymią precyzją. Posiada metalową obudowę, a rękojeść została pokryta antypoślizgową powłoką, by nie wymykała się z rąk. W dodatku powłoka jest przyjemna w dotyku, dzięki czemu nawet długie nagrywanie nie jest problematyczne dla użytkownika. A to ważne, gdyż akumulator został tak przystosowany, by pozwolić na pracę bez przerwy nawet przez 180 minut!

 
feiyu tech summon kamera 4k gimbalPrzede wszystkim jednak prezentowany gimbal jest urządzeniem uniwersalnym. Można go montować na różnego rodzaju uchwytach oraz statywach – kupując ten model, inwestuje się w duże możliwości. Jeden sprzęt pasuje do wielu innych, ponieważ zamontowano w nim popularny gwint ¼ cala, występujący obecnie dość powszechnie.
 

feiyu tech summon kamera 4k gimbal
 
 
 


Gimbal dla najlepszego obrazu i dźwięku

Mimo swoich licznych zalet, sprzęt ten nie byłby tak wartościowy, gdyby nie niewątpliwa poprawa stabilizacji obrazu, jaką zapewnia. Do jego walorów należy też dodać różne tryby, w jakich można pracować – także slow motion, timelapse i tryb panoramiczny. Wystarczy jeden przycisk, by sprzęt wykonał automatycznie rotację w 360 stopniach, tworząc tym samym niesamowity wprost efekt! Przy tym nie tylko obraz będzie stabilny, ale również i głos doskonale utrwalony. Ten model pozwala nagrywać także i dźwięk, który charakteryzuje się bardzo niskim szumem własnym oraz szerokim zakresem częstotliwości. Trzaski i dźwięki wykonywane przez samo urządzenie w trakcie jego pracy nie są zaś rejestrowane.


feiyu tech summon kamera 4k gimbalŁatwa obsługa
 
Wyróżnia go przede wszystkim wygodne menu, w którym bardzo łatwo się rozeznać, jak też dodany, osobny przycisk nagrywania. To jednak nie wszystkie zalety, ułatwiające jego obsługę! Szczery zachwyt wszystkich użytkowników wzbudza wygodny joystick, pozwalający na sterowanie kamerą. To pozwala tworzyć jeszcze lepsze obrazy i ujęcia!

feiyu tech summon kamera 4k gimbal


 

Tryby pracy

Summon oprócz tradycyjnego trybu pracy, posiada także wyjątkowo stabilny tryb slow motion oraz tryb timelapse. Tryb timelapse wyposażony został także w funkcję autorotacji w 360 stopniach. Kolejny z trybów to tryb panoramy, dzięki któremu po naciśnięciu jednego przycisku Summon automatycznie wykona materiał panoramiczny w 360 stopniach.


feiyu tech summon kamera 4k gimbal

 

Dedykowana aplikacja

Feiyu-Tech Summon 4K może być poprzez dedykowaną aplikację, dostępną w App Store oraz w Google Play, podłączany do smartfona czy tabletu, co sprawia, że zaraz po nagraniu jakiegoś filmiku – jeśli tylko się tego pragnie – można podzielić się efektem swojej pracy z szerszym gronem znajomych, umieszczając obraz w wybranym serwisie społecznościowym. W rozsądnej cenie możliwy jest zatem zakup wysokiej jakości sprzętu, ręcznego gimbala do stabilizacji obrazu w czasie nagrywania – a dzięki ekranowi wbudowanemu w konstrukcję, zawsze wiadomo co się nagrywa. To nowoczesne urządzenie dla nowoczesnych ludzi!


feiyu tech summon kamera 4k gimbal
 

Uniwersalny i użyteczny

Zastosowany gwint 1/4 cala pozwala na zamocowanie uchwytów oraz statywów.

feiyu tech summon kamera 4k gimbalW zestawie:

 • Summon
 • Akumulator 3000 mAh 
 • Etui
 • Kabel USB

Specyfikacja

 • Zakres obrotu poziom 360 st. 
 • Zakres obrotu pion 360 st.
 • Zakres obrotu według osi 360 st.
 • Czas pracy 3 godziny
 • Czujnik kamery 16 MPx
 • Obiektyw 1 / 2.3''
 • Ekran 2,0'' (320x240)
 • ISO 50-3200
 • Przysłona f 2.8
 • Format wideo MOV
 • Format zdjęć JPG
 • Karta pamięci microSD 64 GB (class 10)
 • WiFi 2,4 GHz (802.11 b/g/n)

 14 dni na odstąpienie

 Od 500 zł dostawa gratis!

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Feiyu-Tech Summon 4K gimbal Ręczny z kamerą

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji