Feiyu-Tech MG Lite Gimbal Ręczny udźwig 1630g EOL

SKU: FYMGLite

Stan: Brak w magazynie

Stan: Brak w magazynie

1 499,00 zł

Opis produktu w naszym sklepie:

Feiyu-Tech MG Lite V2 – gimbal dla profesjonalistówFeiyu-Tech MG Lite v2
Im bardziej profesjonalny sprzęt, tym wiadomo, że lepsze filmiki i fotografie pragnie się uzyskać – dlatego prawdziwi profesjonaliści powinni zainwestować w jak najlepszy sprzęt, na przykład prezentowany Feiyu-Tech MG Lite V2. Dlaczego jest wart zainteresowania?Feiyu-Tech MG Lite v2

Prezentowany model zaprojektowany został po to, by mogli z niego korzystać prawdziwi specjaliści w swojej branży. Dostosowany jest przede wszystkim do profesjonalnych aparatów fotograficznych, w tym zwłaszcza aparatów bezlusterkowych. By gimbal mógł właściwie spełniać swoją rolę, powinien być możliwie jak najmniejszy i jak najlżejszy, a przy tym posiadać dużo funkcji i być wydajny. MG Lite V2 spełnia wszystkie te wymogi! Wśród jego zalet warto wymienić:
 1. Niewielki rozmiar i waga – sprzęt ma jedynie 887 gramów, przy czym jego maksymalny udźwig wynosi aż 1630 gramów.
 2. Mocny silnik – w najnowszym modelu poprawiono wiele wad, jakie posiadały poprzednie modele. Dlatego też prezentowany gimbal jest niezwykle wydajny, pozwalając pracować aż do 6 godzin na jednym ładowaniu akumulatora. Mocniejszy silnik to także możliwość uniesienia większego ciężaru.
 3. Możliwość szybkiego montażu i demontażu – zaawansowane technologicznie urządzenie wcale nie musi być trudne w obsłudze i w montowaniu. Wychodząc z takiego założenia, twórcy zaprojektowali model, który łatwo montować i demontować, przyspieszając tym samym pracę użytkownika. Profesjonaliści nie mogą sobie wszak pozwolić na zbędną zwłokę!

Feiyu-Tech MG Lite v2Profesjonalny i łatwy w sterowaniu

MG Lite V2 znakomicie stabilizuje obraz. Przy tym nie jest ciężko nauczyć się jego obsługi – sterować urządzeniem można przy pomocy jednego drążka, pozwalającego na wykonywanie przeróżnych ruchów. Przy tym zaś oś stabilizatora może poruszyć się nawet o całe 360 stopni, więc jakiekolwiek ruchy nie byłyby wykonywane, obraz będzie zawsze stabilny. 
Feiyu-Tech MG Lite v2

Cały sprzęt jest możliwie jak najbardziej nowoczesny – posiada inteligentny układ sterowania, inteligentny algorytm całego systemu i pilot zdalnego sterowania, który (podobnie jak samo urządzenie) wykonano z najwyższej jakości tworzyw. Na pilocie znajduje się klawisz funkcyjny i joystick, a całość komunikacji odbywa się na częstotliwości 2.4 GHz. Wszystko działa więc bez zakłóceń, a sterowanie jest bezproblemowe nawet z odległości sięgającej 15 metrów!

 
Feiyu-Tech MG Lite v2Nowoczesna technologia wykonania

Stabilizator Feiyu-Tech MG Lite został stworzony przez ekspertów w dziedzinie stabilizacji obrazu, przez trzy lata przeszedł szereg testów, dzięki którym wszelkie wady zostały ograniczone do minimum. W pełni elektroniczny, inteligentny układ sterowania i inteligentny algorytm systemu pozwolą zachować stabilizację na najwyższym poziomie.

 
Feiyu-Tech MG Lite v2Szeroka kompatybilność z aparatami


Przy tym prezentowany model posiada jeszcze szereg dodatkowych zalet, wartych odnotowania, jak kompatybilność z większością profesjonalnych aparatów cyfrowych oraz kamer (na przykład SONY A7RII, ILCE-7R, Canon 5D Mark III i inne), czy też dodany do zestawu, ochronny pokrowiec, ze specjalną gąbeczką w środku, która chroni sprzęt przed drganiami w czasie transportu. To z pewnością profesjonalny model dla profesjonalistów!

 


Feiyu-Tech MG Lite v2

Bezpieczny transport
 
Stabilizator otrzymujemy w dedykowanym etui, co  ułatwia transport i przechowywanie. Pokrowiec jest solidny i zapewni maksymalne bezpieczeństwo podczas przenoszenia gimbala. Dostosowana gąbka w środku walizki skutecznie chroni stabilizator przed wibracjami oraz drganiami podczas transportu.


Feiyu-Tech MG Lite v2
 
 
 
 
 


W zestawie

 • Gimbal MG Lite v2
 • 4 akumulatory (2 komplety) 
 • Ładowarka 
 • Kabel USB 
 • Futerał
 • Polska instrukcja

Specyfifkacja:

 • Waga: 887 gram
 • Czas pracy: 6 godzin
 • Maksmymalny udźwig: 1630 gram 

Specyfikacja

EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Feiyu-Tech MG Lite Gimbal Ręczny udźwig 1630g EOL

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem