Feiyu-Tech G5 GoPro 5 4 3 / Yi Cam 4K + przedłużka

SKU: G5

Stan: Dostępny [wysyłka 24h]

Stan: Dostępny

579,00 zł

Opis produktu w naszym sklepie:

Feiyu-Tech G5 dla kamery GoPro 5, GoPro HERO5 Black, HERO4 Black i Silver, HERO 3, HERO3+, Yi Cam 4K, AEE

Feiyu Tech G5 GoPro 5


Multikompatybilność

Dzięki zoptymalizowanemu środkowi ciężkości, najnowszy 3-osiowy gimbal ręczny Feiyu-Tech G5 jest kompatybilny z kamerami GoPro HERO5, HERO4, Yi Cam 4K, AEE oraz innymi sportowymi kamerami o zróżnicowanej wadze.

Feiyu Tech G5 GoPro 5
Pionier wśród wodoodpornych gimbali

Gimbal Feiyu-Tech G5 jest w całości odporny na zachlapania i kontakt z wodą. To nie tylko innowacja. To rewolucja. By osiągnąć najwyższej jakości zabezpieczenia przed wodą i wciąż zapewniać użytkownikowi najlepsze doznania, zmieniono wszystko począwszy od konstrukcji gimbala, na procesie produkcyjnym kończąc. W połączeniu z wodoodporną kamerą GoPro HERO5, możemy cieszyć się każdym ekscytującym momentem zarówno podczas nagrywania w deszczu jak i w trudniejszych morskich warunkach, bez żadnej obawy o przeniknięcie wody do naszego sprzętu. 

 
Feiyu Tech G5 GoPro 5
 Bezpośredni dostęp do wielu funkcji

Poprzez pomysłowy i intuicyjny interfejs użytkownika, G5 zapewnia dostęp do wielu zróżnicowanych funkcji. Używając 4-kierunkowego joysticka, możemy z łatwością kontrolować ruch naszego gimbala i sterować kamerą we wszystkich 4 kierunkach. Za pomocą przycisku funkcyjnego, wszystkie tryby mogą być aktywowane poprzez proste kliknięcia. Poprzez przycisk Self-Timer, mamy szybszy niż kiedykolwiek dostęp do zdjęć czy materiałów wideo.

Feiyu Tech G5 GoPro 5


 

Niezawodne mocowanie

Model G5 został wyposażony w długą śrubę, która zabezpiecza połączoną z nim kamerę. Teraz nawet w ciemności można znaleźć i dokręcić śruby, by łatwo zainstalować kamerę. Odporna konstrukcja gimbala i śruba mocująca sprawiają, że zamontowana kamera pozostaje bezpiecznie na swoim miejscu, nawet podczas gwałtownych wstrząsów. 

Feiyu Tech G5 GoPro 5Ulepszone i wzmocnione ramię silnika 

Gimbal G5 został wyposażony w całkowicie nowe, ulepszone ramię silnika. Poprzez zredukowanie ilości części, ramię zostało wzmocnione, a konstrukcja całego Gimbala stała się mocniejsza i jeszcze bardziej odporna na wszystkie wstrząsy. 


Feiyu Tech G5 GoPro 5


 

Niezawodne silniki bezszczotkowe

Feiyu-Tech projektuje precyzyjnie i dokładnie każdy silnik bezszczotkowy dla swoich gimbali. Poprzez opatentowanie wielu innowacyjnych technologii, takich jak zagłębiony czujnik magnetyczny, silniki pracują cicho i gładko, a jednocześnie z pełną swoją mocą. Silniki zapewniają wysoki moment obrotowy i szybki czas reakcji i są przy tym niezwykle energooszczędne.
 
 

Feiyu Tech G5 GoPro 5
 
 


Czas na Selfie

Ile kroków trzeba zrobić, by wykonać dobre Selfie? Używając gimbala G5, potrzeba do tego tylko jednego kliknięcia. Przytrzymaj przycisk Self-Timer na uchwycie, a aparatura błyskawicznie skieruje kamerę w kierunku użytkownika. Dzięki funkcji sterowania głosem w GoPro HERO5, zrobisz selfie bez żadnego dodatkowego kliknięcia.  Zwalniając przycisk Self-Timer, gimbal wróci do swojego poprzedniego kierunku. Dzięki G5 Twoje Selfie wyjdzie zawsze idealnie.


 
Feiyu Tech G5 GoPro 5

Feiyu Tech G5 GoPro 5
 

 
Inteligentny gimbal i dedykowana aplikacja
 
Nową aplikację “Fy settings app” można łatwo połączyć z gimbalem G5 przez Bluetooth. Umożliwia ona zdalne sterowanie, auto-kalibrację, uaktualnianie oprogramowania, konfigurację gimbala i wiele innych funkcji. Wszystko to z poziomu naszego smartfona. 
 
Feiyu Tech G5 GoPro 5
 


 
Ogranicza Cię tylko wyobraźnia
 
Dzięki ¼ calowym uchwytom śrubowym, znajdującym się na środku i z tyłu uchwytu gimbala, można zainstalować wiele dodatkowych akcesoriów. Sprawia to, że mamy niemal nieograniczone możliwości tworzenia i doboru sprzętu pod siebie. 
 
 
Feiyu Tech G5 GoPro 5
 
 

 
 
Dłuższy czas pracy dzięki większej baterii
 
 
Feiyu-Tech G5 jest zasilany wytrzymałym akumulatorem ICR 22650. Razem z algorytmem wspomagającym efektywność zasilania, G5 potrafi pracować w warunkach zewnętrznych nawet do 8 godzin.


 
Feiyu Tech G5 GoPro 5
 

maksymalny czas pracy8 godz. 
kolorczarno-złoty 
wymiary85 x 79 x 246 mm 
waga271 g 
 
 

 
Składana konstrukcja i łatwy transport
 
Feiyu-Tech G5 został zaprojektowany tak, by można go było łatwo transportować. Dzięki składanej konstrukcji i dołączonemu pokrowcowi, gimbal jest gotowy do szybkiego transportu w każdej chwili. 
 
 
Feiyu Tech G5 GoPro 5

 


 

 

Skład zestawu:

  • Gimbal Feiyu Tech G5
  • akumulator ICR 22650
  • kabel USB – micro USB
  • kabel połączeniowy do kamery micro USB – mini USB
  • neoprenowe, oryginalne etui
  • polska instrukcja obsługi

Specyfikacja

EAN6970078070394
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Opinie - Feiyu-Tech G5 GoPro 5 4 3 / Yi....

Popo
Jakość
Ogółem
Cena

GoPro

Solidnie wykonany gimbal, bardzo dobra stablilizacja. Polecam.

Darek
Jakość
Ogółem
Cena

Gimbal do GoPro

Korzystałem z G4 przy GP4 dlatego polecam firmę Feiyu-tech. Gimbal G5 bardzo dobrze działa z GP5. W porównaniu do poprzednich poprawili w końcu czas pracy! Producent podaje 8 godzin pracy, mi udało się osiągnąć 6,5 przy baaardzo dużej ilości testów, zabawy opcjami. Stabilizacja bardzo dobra, polecam wszystkim ten model jeżeli szukacie czegoś do GP5 ;)

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Feiyu-Tech G5 GoPro 5 4 3 / Yi Cam 4K + przedłużka

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji