Syma X22W z WiFi

SKU: X22W

In stock
kamera FPV WiFi, żyroskop, auto start, zawis, zasięg do 25m

Stan: Dostępny

229,00 zł

* Wymagane pola

229,00 zł

Opis produktu w naszym sklepie:

Dron Syma X22W

syma x22w fpv

 
 Funkcjonalność i estetyka

 

Syma X22W to nowy dron, posiadający kamerę 0,3mp, tryb FPV, a także wbudowane WiFi. Urządzenie nie wymaga żadnych działań związanych z przygotowaniem do użytku – jest gotowy do lotu bezpośrednio po wyjęciu z opakowania.

Nowa Syma została wyposażona w tryb utrzymywania wysokości, który z całą pewnością ucieszy początkujących użytkowników, nastawionych na możliwość zawieszenia drona na określonej wysokości bez dodatkowego operowania drążkami aparatury.

Całość dopełniona została wyjątkowo atrakcyjną, białą obudową, która sprawia, że urządzenia prezentuje się bardzo elegancko i dynamicznie.

 syma x22w fpv


 

6-osiowy żyroskop

Syma X22W to dron, który został wyposażony w 6-osiowy system stabilizacji (żyroskop), który nadaje urządzeniu zwinność i zwrotność, sprawiając jednocześnie, że dron posiada optymalną stabilność podczas lotu. Wspomniana stabilność oraz łatwość sterowania urządzeniem to gwarancja bezproblemowej obsługi, która nikomu nie sprawi problemu, a co ważniejsze, pozwala pozyskać pożądane doświadczenie w lotach.
 
syma x22w fpv
 
 
 

 Kontrola drona przez aplikację
 
Aplikacja Syma GO to rozwiązanie, które można zainstalować na urządzeniu mobilnym, po czym w wygodny i komfortowy sposób sterować dronem za pomocą telefonu (wspomnianą aplikację można pobrać na stronie internetowej www.symatoys.com). Wspomniana aplikacja została wyposażona w wygodne przyciski automatycznego startu/lądowania, obsługi kamery oraz drążki sterowania.


syma x22w fpv

Wykorzystując aplikację Syma GO można obsługiwać drona bez konieczności stosowania nadajnika – pomocne w tej kwestii okazują się funkcjonalne przyciski, ponadto aplikacja umożliwia sterowanie dronem poprzez przechylanie telefonu.
 

Planowanie lotu

Nowością w przedmiotowym dronie jest możliwość planowania lotu – w tym celu wystarczy narysować palcem trasę w aplikacji Syma GO, a dron poleci wyznaczoną  trajektorią, zachowując określoną wysokość.

syma x22w fpv
 
 
 

Wiele funkcji lotu

Godny podkreślenia jest także fakt, że przedmiotowy dron wyposażony został w wiele dodatkowych funkcji – są to: obrót 3D, lot naprzód, do tyłu, zawis w powietrzu, auto lądowanie i auto start, lot bokiem, a także skręt w lewo i w prawo.


 
syma x22w fpv
 

 

W zestawie

 


Syma X22W
Nadajnik
Uchwyt na urządzenie mobilne
Śmigła CW (2 szt.) i CCW (2 szt.)
Instrukcja obsługi
Kabel USB
Śrubokręt
Akumulator


syma x22w fpv

Specyfikacja

 

ModelX22W
AkumulatorLi-po 1S 3.7V 400mAh (w zestawie)
Kamera0.3MP
Zasilanie nadajnika4 baterie AA 1.5V (brak w zestawie)
Czas ładowaniaOkoło 90 minut
Czas lotu5-8 minut
Zasięg Wi-FiOkoło 15 metrów
Zasięgu sygnałuOkoło 25 metrów
KolorCzarny
FunkcjeAutomatyczny start, automatyczne lądowanie, zawis w powietrzu, obrót 3D, planowanie trasy
 

 

Specyfikacja

Zasięg(m)25
Gwarancja12 miesięcy
Podgląd na żywoTak
Kamera(mpix)0.3
GPSbrak
EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Opinie - Syma X22W z WiFi....

Mateusz
Jakość
Ogółem
Cena

Pierwszy dron

Dla osoby, dla której będzie to pierwszy dron na pewno będzie fajną opcją. Niezbyt duże rozmiary, wygodny w sterowaniu, dlatego będzie można sobie z nim poradzić nawet jeśli ktoś nie ma doświadczenia. Niewielka, ale całkiem niezła kamerka, dlatego uda się także zrobić pierwsze zdjęcia z drona i ostatecznie wszystko fajnie się sprawdza.

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Syma X22W z WiFi

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji