Syma X15W

SKU: X15W

In stock
kamera FPV WiFi, żyroskop, auto-start, zawis, zasięg do 50m

Stan: Dostępny

229,00 zł

* Wymagane pola

229,00 zł

Opis produktu w naszym sklepie:

Dron Syma X15W z podglądem na żywo

 
 
Funkcjonalność i estetyka

Syma X15W jest zupełnie nowym modelem zwracającym na siebie uwagę zarówno ze względu na kamerę 720p, jak i na tryb PPV oraz łączność WiFi. To także jedno z tych rozwiązań, które natychmiast po wyciągnięciu ich z pudełka są gotowe do lotu. Nowa Syma odznacza się także trybem utrzymywania wysokości, co z pewnością przypadnie do gustu osobom, które dopiero nabierają doświadczenia, a którym zależy na tym, aby dron znalazł się na określonej wysokości bez konieczności wykorzystywania w tym celu drążków aparatury. Sam sprzęt jest zamknięty w czarnej obudowie, co podnosi jego atrakcyjność. 

Kamera HD

Dron jest wyposażony w kamerę będącą w stanie nagrywać filmy odznaczające się jakością HD 720p. Jej nowa wersja to gwarancja jeszcze ostrzejszych i czystszych zdjęć utrzymanych w naturalnej kolorystyce. Kamera może być wykorzystywana jako kamera FPV, nic jednak nie stoi na przeszkodzie temu, aby wykorzystywać ją do wykonywania filmów i zdjęć wysokiej jakości.
 

 
 

 Kontrola drona przez aplikację
 
Bardzo ciekawym rozwiązaniem okazuje się być aplikacja Syma GO. Po jej instalacji na dowolnym urządzeniu mobilnym mamy szansę na sterowanie dronem za jego pośrednictwem. Aplikacja umożliwia przy tym obsługę urządzenia w pełnym zakresie, nie musimy przy tym nawet wykorzystywać nadajnika. Jest wyposażona nie tylko w przycisk automatycznego startu i lądowania, ale także daje możliwość obsługiwania kamery. Pozwala nawet na sterowanie dronem dzięki przechyleniu telefonu.
 

Planowanie lotu

Ciekawym rozwiązaniem jest otwierająca się przed nami możliwość zaplanowania lotu. Można to zrobić w najprostszy z możliwych sposobów, rysując palcem trasę w aplikacji Syma Go.

 
 
 


Wiele funkcji lotu

Dron posiada wiele oryginalnych funkcji związanych z lotem. Możemy zatem liczyć nie tylko na lot naprzód i do tyłu, ale również na zawis w powietrzu, obrót 3D, lot bokiem, skręty oraz na szereg innych możliwości.


 
 

 

W zestawie

 


Syma X15W
Nadajnik
Uchwyt na urządzenie mobilne
Śmigła CW (2 szt.) i CCW (2 szt.)
Czytnik kart SD
Kabel USB
Śrubokręt
Akumulator
Specyfikacja

 

ModelX15W
AkumulatorLi-po 1S 3.7V 450mAh (w zestawie)
Kamera720p 2MP
Zasilanie nadajnika4 baterie AA 1.5V (brak w zestawie)
Czas ładowaniaOk. 100 minut
Czas lotuOk. 7 minut
Zasięg Wi-FiOkoło 30 metrów
Zasięgu sygnałuOkoło 80 metrów
KolorBiały
FunkcjeAutomatyczny start, automatyczne lądowanie, zawis w powietrzu, obrót 3D, planowanie trasy
 

 

Specyfikacja

Zasięg(m)80
Gwarancja12 miesięcy
Podgląd na żywoTak
Kamera(mpix)2
GPSbrak
EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Opinie - Syma X15W....

Damian
Jakość
Ogółem
Cena

Dron dla syna lub córki

Drona kupiłem dla syna z lekką obawą bo ani on ani ja nie jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie. Produkt nas pozytywnie zaskoczył. Jest bardzo łatwy w obsłudze i stosunkowo intuicyjny. Można go zawiesić na wysokości bez operowania drążkami, dzięki czemu nawet tacy amatorzy jak my poradzili sobie z pierwszym lotem.

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Syma X15W

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji