Dji Ronin MX (2 x aku)

SKU: RoninMX

Stan: Dostępny [wysyłka 24h]

Stan: Dostępny

6 899,00 zł
Leasing

Opis produktu w naszym sklepie:

Gimbal DJI Ronin MX


dji ronin mx sklep
Zaprojektowany dla profesjonalistów

Podczas kręcenia dobrej jakości materiałów wideo potrzebujemy zazwyczaj szybkich zmian konfiguracji ustawień, jak i umiejscowienia samej kamery. GimbalRonin MX zaprojektowany jest jako podstawa kompatybilna z popularnymi kamerami z całego świata, a dzięki nowoczesnej technologii Smooth Track™ gwarantuje on płynność ruchów przy praktycznie każdym ustawieniu. Sprzęt samodzielnie się stabilizuje dzięki umieszczeniu akumulatora i może współpracować z kilkoma aparatami naraz bez problemów z ustawieniami kalibracji. Jednocześnie cicha praca silników nie wpływa na ścieżkę dźwiękową nagrań.
 
 
dji ronin mx sklep

Specjalnie zaprojektowane ultra ciche silniki nie zakłócają nagrań, dzięki czemu nagrany dźwięk jest krystalicznie czysty, bez szumów oraz pogłosów. 

dji ronin mx sklepMultikompatybilność

Podstawową zaletą Gimbal Ronin MX jest jego kompatybilność z rozmaitymi kamerami i aparatami znanymi na całym świecie. Mamy tutaj zgodność z takimi modelami, jak Red Dragon, Canon 5D, Arri Alexa Mini czy Black Magic Camera.

dji ronin mx sklep


Swoboda działania

dji ronin mx sklep
 
Maszyna odporna jest przede wszystkim na spore przeciążenia dzięki precyzji umieszczenia silników. Ronin MX ma zdolność obrania się o 360o zarówno podczas pracy na ziemi, jak i w powietrzu. Wzmocniona oś nachylenia sprawia, że można bez większych problemów uzyskać kąty od 90 do 135o, niedostępne w modelach amatorskich. Przy tym udało się zachować wszystkie tryby pracy, które znane są posiadaczom poprzednich modeli stabilizatorów tej marki. W powietrzu Ronin MX łączy się z kontrolerami DJI, zaś na ziemi zapewnia stabilizację dzięki trybowi GPS.

dji ronin mx sklepTransmisja danych

Sprzęt Ronin MX jest całkowicie kompatybilny z profesjonalnym systemem Lightbridge 2, dzięki czemu jest w stanie transmitować dane wideo w wysokiej rozdzielczości nawet na odległość ok. 5 km. Kontrola ostrości aparatu jest możliwa przede wszystkim dzięki modułowi DJI Focus – i może przebiegać bezpośrednio z ziemi, całkowicie zdalnie.

 
dji ronin mx sklepPełna kontrola z aplikacji

Specjalna aplikacja DJI Assistant dostępna jest na tablecie albo telefonie zarówno z systemem Android, jak i iOS. Aplikacja ta gwarantuje pełną kontrolę nad pracą maszyny. Co więcej, pozwala dostosować sprzęt do personalnych ustawień, a także – przez system Lightbridge 2 – panować nad ruchami Matrice 600.


dji ronin mx sklepZalety i funkcjonalność

dji ronin mx sklep

dji ronin mx sklep

dji ronin mx sklep

 

Szybko i precyzyjnie

Ronin MX może być skonfigurowany już w niecałe 5 minut. W tym czasie uda Ci się nie tylko zamontować aparat na stabilizatorze, ale również przy ogólnej konfiguracji zacząć nagrywanie wideo przy stabilnym obrazie

Łagodne zmiany położenia 

specjalna technologia SmoothTrack™ zapewnia płynne zmiany ustawienia kamery – prędkość tych zmian można dostosować do własnych potrzeb. Dzięki temu obraz nie szarpie

Cztery tryby pracy 

podczas włączania maszyny Ronin MX możemy wybrać jeden z funkcjonalnych, czterech trybów pracy: teczki, lotu, stojący oraz podwieszenia. To znacznie ułatwia pracę na sprzęcie bez konieczności dodatkowego go konfigurowania.


W zestawie:

  • Ronin MX
  • Aparatura
  • Ładowarka
  • Akumulator (2 sztuki)
  • Zestaw kabli i niezbędnych akcesoriów

 

Specyfikacja

EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Dji Ronin MX (2 x aku)

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji