Opis produktu w naszym sklepie:

DJI Osmo Mobile Silver - srebrna edycja

DJI Osmo mobile Silver- srebrna edycja

Bardziej niż smart

Nowoczesny gimbal Osmo Mobile Silver to podręczne urządzenie, dzięki któremu filmowanie przy pomocy Twojego smartfona stanie się jeszcze prostsze. Korzystając z funkcji „Active Track” możemy wybrać jeden z poruszających się obiektów, a gimbal automatycznie zadba o to, by podczas rejestrowania obrazu pozostawał on w jego centrum. 

DJI Osmo mobile Silver- srebrna edycja

Zawsze w kadrze

Wspomniana już technologia ActiveTrack to bez wątpienia jedna z największych zalet DJI Osmo Mobile. To właśnie ona bowiem, wraz z aplikacją DJI GO, sprawia, że kamera podąża za obiektem, który wybraliśmy na ekranie smartfona. Główny bohater naszego filmu pozostaje zatem zawsze w kadrze, a my możemy oddać się dobrej zabawie, zamiast wciąż kontrolować obraz na ekranie telefonu.
 
DJI Osmo mobile Silver- srebrna edycja

Stabilizacja pod każdym względem
 
3-osiowy system stabilizacji to gwarancja, że każdy Twój niezamierzony ruch będzie natychmiast wychwycony, a następnie wyeliminowany. Nie trzeba być ekspertem z doświadczeniem w branży filmowej, aby przy pomocy DJI Osmo Mobile uzyskać ujęcia nie tylko stabilne, ale także wyjątkowo płynne. Dotyczy to również zdjęć, które zawsze są bardzo wyraźne i ostre, co zawdzięczamy długiemu czasowi ekspozycji.
 
DJI Osmo mobile Silver- srebrna edycja

Kontroluj wszystko na smartfonie
 
Twój smartfon może być najważniejszym narzędziem pracy, jeśli tylko zdecydujesz się na pobranie bezpłatnej aplikacji DJI GO (Android i iOS). To właśnie dzięki niej na ekranie telefonu można nie tylko obserwować co aktualnie nagrywamy, ale również „bawić się” parametrami oraz ustawieniami. Dodatkowo, dzięki solidnemu uchwytowi, nasz smartfon jest utrzymywany przez cały czas w odpowiedniej pozycji, a pasują do niego wszystkie urządzenia o wymiarach od 58.6 do 84.8 mm szerokości oraz o grubości do 8.4 mm.

DJI Osmo mobile Silver- srebrna edycja

Dla ceniących sobie funkcjonalność

Osmo Mobile to również dodatkowe funkcje Twojego telefonu, dzięki którym nagrywanie stanie się jeszcze łatwiejsze. Doskonałym przykładem jest chociażby funkcja Motion Timelapse, przy pomocy której pokazanie upływającego czasu może być naprawdę atrakcyjne. Po pobraniu aplikacji DJI GO problemem przestaje być streaming poprzez Facebooka czy YouTube. A jeśli chodzi o zdjęcia, z Osmo Mobile wykonać można również fantastyczne panoramy, automatycznie tworzone przez połączenie ze sobą 9 zdjęć.
DJI Osmo mobile Silver- srebrna edycja

Łatwy w obsłudze

Intuicyjna obsługa gimbala Osmo Mobile, sprawia, że nie sprawia ona nikomu większego kłopotu. Za pomocą joysticka, w który jest wyposażony, możemy ustawić chociażby czułość czy kierunek ruchu osi, ale również specjalny kierunek poruszania. Dzięki tym i innym funkcjom sterowanie gimbalem jest wyjątkowo łatwe, a przyciski nagrywania oraz zdjęć sprawiają, że w każdej chwili jest gotowy do pracy.

Połączenie urządzenia ze smartfonem jest możliwe dzięki technologii Bluetooth, a długi, bo 4,5 godzinny czas pracy gimbala, gwarantuje doskonałej jakości akumulator, którego ładowanie trwa do 3 godzin.
DJI Osmo mobile Silver- srebrna edycja

Mnóstwo dostępnych akcesoriów i aplikacji

Jeśli zależy nam na uzyskaniu konkretnego efektu, czy stworzeniu jeszcze bardziej profesjonalnego nagrania, możemy skorzystać z szerokiej gamy akcesoriów, które dopełniają funkcjonalność Osmo Mobile. Są to wszelkiego typu uchwyty, oświetlenie, mikrofony, statywy czy filtry, dzięki którym korzystanie z tego sprzętu będzie jeszcze bardziej efektowne. Oprócz tego, Osmo Mobile jest w stanie bez problemu współpracować z innymi aplikacjami, które uznamy za niezbędne podczas korzystania z urządzenia.

DJI Osmo mobile Silver- srebrna edycja


W zestawie

 
DJI Osmo Mobile Silver
Akumulator 
Kabel USB
Pasek na nadgarstek
Pokrowiec


DJI Osmo mobile Silver- srebrna edycja

Specyfikacja

Uchwyt

Wymiary61.8 x 48.2 x 161.5 mm
Waga201 g
Max. wymiary smartfona84,8 x 8,4 mm

Gimbal Osmo Silver

ModelZenmuse ZM01
Waga300 g
Moc wyjściowa2,5 W
Zakres wibracji kątowych±0.03°
Zakres kontroliRoll: ±25°
 Pan: ±150°
Zakres mechanicznyTilt: -125° to +35°
Max prędkość kontroli120°/s

 

Inteligentny akumulator

ModelHB01-522365
TypLiPo
Pojemność980 mAh
Moc10.8 Wh
Napięcie11.1 V
Temp. ładowania5° to 40°C
Temp. pracy0° to 40°C

 


 

Specyfikacja

EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: DJI Osmo Mobile Silver srebrny gimbal ręczny

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji