DJI Mavic Platinum

SKU: DJIMPP

Stan: Dostępny [wysyłka 24h]

Stan: Dostępny

4 699,00 zł
4 699,00 zł
Leasing

Opis produktu w naszym sklepie:

Zupełnie nowy DJI Mavic Platinum


 Poznaj DJI Mavic Pro Platinum
 
Wszystkie funkcje oraz możliwości DJI Mavic Pro Platinum sprawiają, że bez wątpienia jest to najlepszy przenośny dron, jaki obecnie znajduje się w sprzedaży.
 
A czym jeszcze może nam zaimponować nowy DJI Mavic Pro Platinum? Warto tutaj wspomnieć o inteligentnym systemie, który posiada między innymi funkcję omijania przeszkód, użyty już w Phantomie 4. Pięć kamer, które są jednocześnie czujnikami, cały czas monitoruje to co dzieje się wokół dronu, natomiast GPS wraz z systemem GLONASS to gwarancja jego perfekcyjnej stabilności oraz dostarczania dokładnych informacji o położeniu urządzenia. Jeszcze większa wydajność
 
Układ napędowy w dronie DJI Mavic Pro Platinum został ulepszony, w związku z czym ma on do dyspozycji silniki z najnowszej serii, jak również śmigła 8331. Oprócz tego, zastosowana w nim technologia umożliwiła także znaczącą redukcją szumu, bo aż do 4dB. 
 

 


Prędkość przy pełnej kontroli
 
DJI Mavic Pro Platinum to gwarancja szybkości oraz precyzji, gdyż w trybie Sport, jest on w stanie poruszać się z prędkością nawet 65 km/h. Mimo to, dron jest wciąż stabilny, a my możemy go bez jakichkolwiek problemów kontrolować. 
 


 DJI Mavic Pro Platinum jest także wyposażony w kamerę, którą możemy nagrywać w jakości 4K oraz robić 12-megapikselowe zdjęcia. Ich późniejsza obróbka również nie przysparza problemów, gdyż kamera posiada funkcję zapisywania plików w formacie Adobe DNG RAW.
 

Pełna kontrola w każdym momencie
 
Każdy dron DJI Mavic Pro Platinum został wyposażony w specjalną aparaturę sterowania, dzięki której w każdej chwili zachowujemy nad nim całkowitą kontrolę. Przy pomocy smartphona o odpowiednich rozmiarach (max. 160 mm długości oraz najlepiej 6,5-8,5 mm grubości) może oglądać obraz z kamery drona w jakości HD. Sterowanie natomiast może się odbywać przy pomocy samej aparatury albo też samego telefonu.

Dodatkowym gadżetem, który warto mieć w swojej kolekcji są również gogle FPV od DJI dzięki którym możemy oglądać obraz z pierwszej osoby w jakości FULL HD. Z dronem możemy je połączyć bezprzewodowo albo poprzez kabel.Bardzo długi czas lotu

Inteligentny akumulator, w który został wyposażony DJI Mavic Pro Platinum, sprawia, że może on latać przez około 30 minut, a dodatkowe akumulatory wydłużają lot. Do pełnego naładowania akumulatora dronu potrzebujemy natomiast 1,5 godziny.


 Miej wszystko w zasięgu
 
Pośród licznych funkcji urządzenia DJI Mavic Pro Platinum, znajduje się tryb follow me, który utrzymuje drona w stałej wysokości od ziemi. W związku z tym, nawet gdy będziemy uwieczniać nasz spacer po górach, obraz z kamery będzie się ciągle skupiać na naszej osobie.  


Sterowanie gestami

Kiedy chcemy wykonać zdjęcia, ale nie mamy w rękach aparatury, nadal możemy zrobić sobie doskonałe selfie! Wszystko dzięki temu, że nowoczesna technologia zastosowana w DJI Mavic Pro Platinum pozwala na sterowanie nim przy pomocy ustalonych gestów. 

W zestawie 


 

DJI Mavic Pro Platinum
Akumulator x1
Kontroler
Para śmigieł złotych x2, Para śmigieł platynowych x2
Blokada gimbala
Karta micro SD 16GB
Kabel micro USB
Kabel RC ( iOS )
Kabel RC ( android )
Ładowarka sieciowa

Specyfikacja

Zasięg(m)4000
Gwarancja24 miesiące
Podgląd na żywoTak
Kamera(mpix)12
GPSGPS / GLONASS
EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Opinie - DJI Mavic Platinum ....

Damian
Jakość
Ogółem
Cena

Cichutki

Po Mavicu Pro zdecydowałem się na Platinum, jest duuuużo cichszy. Jeżeli wkurza Was głośność pracy to warto wybrać Platinum

Napisz opinię

Oceniasz produkt: DJI Mavic Platinum

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji