DJI Mavic Platinum Fly More Combo

SKU: MPFMC

Stan: Dostępny [wysyłka 24h]

Stan: Dostępny

5 999,00 zł
5 999,00 zł
Leasing

Opis produktu w naszym sklepie:

DJI Mavic Platinum Fly More Combo – quadrocopter dla podróżujących


 

Zestaw Fly More Combo w porównaniu do podstawowego zestawu posiada dodatkowo:

  • Ładowarkę samochodową
  • Torbę na ramię
  • Łącznie 3 akumulatory
  • Adapter zamieniający akumulator na PowerBank
  • Hub do ładowania
  • Łącznie 5 par śmigieł

Wartość powyższych akcesoriów to około 1500 zł


 

Któż nie interesuje się nowoczesnymi technologiami? Któż nie zachwyca się nowoczesnymi wynalazkami i nie chciałby mieć w domu najnowszych osiągnięć specjalistów od elektroniki? W większości wszyscy chcieliby mieć takie rzeczy – tym bardziej, że mogą służyć nie tylko do celów rozrywkowych, lecz również i zawodowych. Właśnie taki jest prezentowany quadrocopter – DJI Mavic Platinum Fly More Combo. Czym dokładnie się charakteryzuje? Jakie funkcje posiada? Dlaczego warto go mieć?
 
Drony są obecnie dość powszechnie używanym urządzeniem – kupuje się je do zabawy nawet dzieciom. To bezzałogowe statki powietrzne, które mogą latać zdalnie, albo też być sterowane – zależnie od konkretnej wersji. Występują jednak w wielu typach – mniej lub bardziej profesjonalnych. Prezentowany sprzęt należy do tej drugiej grupy i cechuje się nie tylko wysoką jakością wykonania, lecz również i wieloma dodatkami, które czynią z niego znakomity produkt między innymi dla zapalonych podróżników.
 

Dlaczego? Jest to przenośny dron, z funkcją unikania przeszkód (znaną z Phantoma 4 Pro). Dzięki temu można mieć pewność, że nie zderzy się z niczym po drodze. Kamery-czujniki (których jest aż 5) bez przerwy monitorują otoczenie. Stabilizacja zapewniona jest dzięki systemowi GLONASS, który przesyła również aktualne informacje o położeniu. Ułatwia to sterowanie maszyną. Stabilność nagrywanego obrazu zapewnia 3-osiowy gimbal. To tylko niektóre cechy drona, wyróżniające go na tle innych, podobnych urządzeń i przyczyniające się do tego, że jest po prostu wart zakupu.

Mavic Platinium i jego zalety

Warto opowiedzieć więcej o wszystkich zaletach prezentowanego modelu. Zaczynając od informacji ogólnych, jest to produkt posiadający zasięg 4 kilometrów, wyposażony w GPS, kamerę 12 Mpix oraz pozwalający na podgląd obrazu na żywo – co zdecydowanie ułatwia kręcenie filmików czy wykonywanie zdjęć. Czas lotu tego modelu to nawet 30 minut, a redukcja hałasu o 60% czyni z prezentowanego produktu najlepszy przenośny dron, na jaki można się obecnie zdecydować.

Kolejne zalety to:

1.Zmodernizowany układ napędowy, wraz z silnikami z nowej serii i nowymi śmigłami 8331.

2.Redukcja szumu aż do 4 dB, dzięki nowej technologii Mavic Platinum.

3.Liczne tryby, pozwalające na osiąganie niezwykłych rezultatów – na przykład Tryb Sport umożliwia poruszanie się maszyny nawet z prędkością 65 km/h, a w trybie Follow me dron będzie skupiać się na osobie nim sterującej, tym samym tworząc jej wspaniałe fotografie czy filmy.

4.Kamera pozwalająca nagrywać w jakości 4K przy 30 klatkach na sekundę, a także tworzyć niesamowite 12-megapikselowe zdjęcia.

5.Dronem można sterować przy pomocy specjalnej, dołączonej do zestawu aparatury, aparatury i smartfona (maksymalna długość to 160 mm a zalecana grubość 6,5-8,5 mm), albo też samego smartfona.

6.Dodatkowe akumulatory pozwalają na wydłużenie czasu lotu nawet ponad podstawowe 30 minut.

7.Dron umożliwia sterowanie nim za pomocą gestów – dzięki wykonaniu jakiegoś określonego gestu można zmusić go do wykonania określonej czynności, na przykład zrobienia selfie.

8.Kamera ma możliwość tworzenia plików w formacje Adobe DNG RAW, co znacznie ułatwia ich późniejszą, profesjonalną obróbkę.

9.Do zestawu można dokupić jeszcze specjalne gogle FPV od DJI, zapewniające widok na całą okolicę, prezentowaną przez drona, jak gdyby z pierwszej osoby i to w jakości Full HD. Gogle łączą się z Mavicem bezprzewodowo lub za pomocą kabla. To wspaniałe doznanie, które jest samo w sobie warte zakupu tego niezwykłego urządzenia!
 

 

Skład zestawu Mavica Platinum Combo


  

DJI Mavic Pro Platinum
Akumulator x3
Kontroler
Para śmigieł złotych x2, Para śmigieł platynowych x3
Blokada gimbala
Karta micro SD 16GB
Kabel micro USB
Kabel RC ( iOS )
Kabel RC ( android )
Ładowarka sieciowa
Ładowarka samochodowa
Hub do ładowania
Adapter zmieniający baterię w Power Bank
Dedykowana torba

Specyfikacja

Zasięg(m)4000
Gwarancja24 miesiące
Podgląd na żywoTak
Kamera(mpix)12
GPSGPS / GLONASS
EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Opinie - DJI Mavic Platinum Fly More Co....

Maciek
Jakość
Ogółem
Cena

Cichszy

Miałem wcześniej zwykłego Mavica, ale go zniszczyłem. Zdecydowałem się teraz na droższą wersje i uważam, że jest dużo cichsza ta wersja.

Napisz opinię

Oceniasz produkt: DJI Mavic Platinum Fly More Combo

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji