DJI Matrice 600 PRO

SKU: 009583

Stan: Dostępny [wysyłka 24-72 h]

Stan: Dostępny

24 999,00 zł
Leasing

Opis produktu w naszym sklepie:

 

DJI Matrice 600 PRO

Odkryj nowe perspektywy

DJI Matrice 600 PRO to platforma do filmowania z powietrza dla profesjonalistów pozwalająca na tworzenie niesamowitych wideo. Doskonale sprawdzi się także w zastosowaniach przemysłowych. Matrice 600 PRO jest ściśle zintegrowany z kontrolerem lotu A3 PRO i Lightbridge 2. Szybki w montażu mimo zastosowania aż sześciu akumulatorów.


Maksymalny masa startowa to aż 6 kilogramów
 
DJI Matrice 600 PRO

Modułowa konstrukcja sprawia, że M600 PRO jest łatwy w konfiguracji i gotowy do użycia w kilka minut. Pyłoszczelna konstrukcja zapewnia maksymalne bezpieczeństwo elektronice i napędowi. Jest kompatybilny ze wszystkimi kamerami Zenmuse, maksymalna ładowność to 6kg co oznacza że możemy zastosować w nim stabilizator DJI Ronin MX.


DJI Matrice 600 PROMultikompatybilność

Matrice 600 PRO obsługuje wiele popularnych kamer, czyni go to jedną z najbardziej uniwersalnych platform powietrznych na rynku. 
 

DJI Matrice 600 PROPełna kontrola

DJI Matrice 600 PRO

Potrójna redundancja i porównywanie danych w tym samym czasie z trzech jednostek anten sprawia że Matrice 600 zachowuje się w powietrzu dokładnie tak jak chcemy. Inteligentny zestaw można rozszerzyć o GNSS i IMU dla kontrolera A3 PRO co da nam jeszcze większą dokładność pomiarów. 

Czas lotu i zasięg transmisji

Matrice 600 oferuje wydłużony czas lotu dzięki sześciu akumulatorom a także daleki 5km zasięg*. Transmisja obrazu przekazywana jest w jakości HD. Płyta główna jest zbudowana z lekkich materiałów tak aby maksymalnie wydłużyć czas lotu. Wszystkie 6 akumulatory włącza się jednym przyciskiem co niewątpliwie pozwala szybciej uruchomić platformę. W razie awarii jednego akumulatora w czasie lotu system nas niezwłocznie o tym informuje i nadal utrzymuje się w powietrzu.


 
DJI Matrice 600 PRO
Profesjonalna transmisja obrazu

Dzięki DJI Lightbridge 2 transmisja obrazu może być przekazywana na odległość do 5km na żywo. Jakość przesyłu to maksymalnie 1080P/60fps ale do wyboru mamy także niższe jakości obrazu.


DJI Matrice 600 PRO


 

Pełna kontrola z aplikacji

Matrice 600 PRO współpracuje z aplikacjami DJI GO i DJI Assistant 2. Mamy dzięki temu podgląd w tablecie lub telefonie na żywo w jakości HD, wgląd do stanu akumulatorów, siły transmisji i wiele innych. Z Aplikacji można także sterować ustawieniami kamery jeśli pracujemy na X5 lub X5R. 


DJI Matrice 600 PRODla deweloperów

M600 PRO posiada otwarte oprogramowanie dla deweloperów. Jest w pełni kompatybilny z aplikacją SDK.Wyposażony w porty API jest w pełni kompatybilny z pozostałymi urządzeniami DJI. Można zastosować w nim system Guidance. 


DJI Matrice 600 PRO


W zestawie

Kompletny DJI Matrice 600 PRO

6x akumulator TB47S

1x hub do ładowania 6 akumulatorów

1x zasilacz ładowania

niezbędne okablowanie

 

Specyfikacja

Zasięg(m)Nie
Gwranacja12 miesięcy
Podgląd na żywoNie
Kamera(mpix)Nie
GPSNie
EANNie

 14 dni na odstąpienie

 Od 500 zł dostawa gratis!

Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: DJI Matrice 600 PRO

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem