Opis produktu w naszym sklepie:

DJI Matrice 600 PRO – platforma do filmowania dla profesjonalistów

DJI Matrice 600 PRO

W tej chwili w różnych sklepach można natrafić na naprawdę wiele dronów. Są to urządzenia, które najpierw służyły przede wszystkim do celów wojskowych, jednak już od pewnego czasu można je swobodnie kupić także do celów prywatnych. Technika stale się zmienia, zatem i drony są coraz bardziej nowoczesne. To bezzałogowe statki powietrzne, które mogą latać w sposób automatyczny, albo być przez kogoś sterowane. Wiadomo, że najwięcej osób wybiera proste drony, które służą do celów rozrywkowych – i właśnie taka oferta jest najszersza we wszystkich sklepach. My jednak prezentujemy dron dla profesjonalistów – w formie specjalnej platformy do filmowania. To niezwykle nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt, który odznacza się wieloma zaletami i w którym zakocha się każdy fan nowych technologii! Czym się charakteryzuje i dlaczego warto go mieć?


Z myślą o profesjonalnych filmach

Wszystkie drony mogą służyć celom rozrywkowym, jednak filmowanie można uznać zarówno za rozrywkę, jak i za zawód – jeśli zajmuje się nim profesjonalista. Z uwagi na cenę prezentowanego modelu (która jest rozsądna, biorąc pod uwagę możliwości sprzętu, jednak wysoka jeśli bierzemy pod uwagę zwykłego, przeciętnego użytkownika) jest on przeznaczony dla prawdziwych fachowców i pozwoli im na tworzenie naprawdę wysokiej jakości, profesjonalnych filmów video. Dron sprawdzi się jednak także i do celów przemysłowych – wszystko zatem zależy od konkretnych potrzeb użytkownika.
 
DJI Matrice 600 PRO

Jak każdy nowoczesny sprzęt, prezentowane urządzenie posiada wiele zalet – w tym przypadku są one jednak szczególne! Jeśli chodzi o podstawowe dane, DJI Matrice 600 PRO jest urządzeniem, którego maksymalna masa startowa to 6 kilogramów (a zatem może mieć bardzo duże obciążenie), zasięg transmisji wynosi 5 kilometrów, a czas lotu około 40 minut. Wszystko to wystarczy, żeby uchwycić najważniejsze ujęcia – tym bardziej, że sprzęt wyposażony jest w najnowsze systemy, które to ułatwiają. Jakie na przykład?

1.Matrice 600 PRO jest ściśle zintegrowany z kontrolerem lotu A3 PRO i Lightbridge 2.

2.Posiada aż 6 akumulatorów, ale jest jednocześnie bardzo łatwy w montażu.

3.Jest łatwy w konfiguracji, a przy tym gotowy do użycia już w kilka minut.

4.Posiada szczelną konstrukcję, która zabezpiecza go przed przenikaniem szkodliwych czynników środowiskowych, jak na przykład wilgoć.

5.Obsługuje wiele popularnych kamer, czyni go to jedną z najbardziej uniwersalnych platform powietrznych na rynku. Jest kompatybilny ze wszystkimi kamerami Zenmuse, maksymalna ładowność to 6kg co oznacza że możemy zastosować w nim stabilizator DJI Ronin MX.

DJI Matrice 600 PRO

6.Potrójna redundancja i porównywanie danych w tym samym czasie z trzech jednostek anten umożliwia pełną kontrolę przy użytkowaniu.

7.Transmisja obrazu przekazywana jest w jakości HD.

8. DJI Lightbridge 2 transmisja obrazu może być przekazywana na odległość do 5km na żywo. Jakość przesyłu to maksymalnie 1080P/60fps ale do wyboru mamy także niższe jakości obrazu.

 DJI Matrice 600 PRO

Czas lotu i zasięg transmisji

Matrice 600 oferuje wydłużony czas lotu dzięki sześciu akumulatorom a także daleki 5km zasięg*. Transmisja obrazu przekazywana jest w jakości HD. Płyta główna jest zbudowana z lekkich materiałów tak aby maksymalnie wydłużyć czas lotu. Wszystkie 6 akumulatory włącza się jednym przyciskiem co niewątpliwie pozwala szybciej uruchomić platformę. W razie awarii jednego akumulatora w czasie lotu system nas niezwłocznie o tym informuje i nadal utrzymuje się w powietrzu.

 
DJI Matrice 600 PROProfesjonalna transmisja obrazu

DJI Matrice 600 PRO


 Pełna kontrola z aplikacji
 
Matrice 600 PRO współpracuje z aplikacjami DJI GO i DJI Assistant 2. Mamy dzięki temu podgląd w tablecie lub telefonie na żywo w jakości HD, wgląd do stanu akumulatorów, siły transmisji i wiele innych. Z Aplikacji można także sterować ustawieniami kamery jeśli pracujemy na X5 lub X5R. 


DJI Matrice 600 PRO


Dla deweloperów

M600 PRO posiada otwarte oprogramowanie dla deweloperów. Jest w pełni kompatybilny z aplikacją SDK.Wyposażony w porty API jest w pełni kompatybilny z pozostałymi urządzeniami DJI. Można zastosować w nim system Guidance. 


DJI Matrice 600 PRO


W zestawie

Kompletny DJI Matrice 600 PRO

6x akumulator TB47S

1x hub do ładowania 6 akumulatorów

1x zasilacz ładowania

niezbędne okablowanie

 

 

 

Specyfikacja

Zasięg(m)Nie
Gwarancja24 miesiące
Podgląd na żywoNie
Kamera(mpix)Nie
GPSNie
EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: DJI Matrice 600 PRO

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem