DJI Inspire 2 Premium Combo X5S+ licencje CinemaDNG / Apple ProRes

SKU: 009834

Stan: Dostępny [wysyłka 24h]

Stan: Dostępny

31 299,00 zł
Leasing

Opis produktu w naszym sklepie:

DJI Inspire 2 combo X5


 Przekraczając granicę wyobraźni

Jeśli jesteś zdeklarowanym fanem modelu Inspire 1, to wersja Inspire 2 po prostu Cię zachwyci – ma wszystko, co jej starszy brat, w zmodyfikowanej, ulepszonej wersji. Dron wyposażono w system nagrywania filmów, który udostępnia zapisywanie w formatach takich, jak Cinema DNG RAW czy Apple ProRes, przy jakości 5,2 K. Znaczne przyspieszenie – w 5 sekund może rozpędzić się do 80 km/h, rozpoczynając od 0 km/h – oraz maksymalna prędkość poruszania 94 km/h i opadania 9m/s czyni ten model bezkonkurencyjnym zwycięzcą w swojej klasie urządzeń. Dodatkowo dron posiada system grzewczy, dzięki czemu może poruszać się w niskich temperaturach, zaś specjalny, podwójny system zasilania gwarantuje możliwość latania nieprzerwanie przez 27 minut z włączoną kamerą X4S. Nowy tryb Spotlight Pro pozwala na nagrywanie specjalistycznych ujęć, zaś system transmisji danych w formacie video pozwala na przesyłanie sygnału zarówno z kamery FPV, jak i głównej kamery.


Jakość obrazu na profesjonalnym poziomie.

Zintegrowany system przetwarzania danych CineCore 2.0 pozwala nagrywać filmy w niedostępnych dotychczas formatach Apple ProRes, CinemaDNG czy innych, czy zachowaniu jakości 5,2K. Na chwilę obecną system ten jest kompatybilny z modelami kamer X5S i X4S, ale docelowo ma współdziałać z każdą kamerą podłączoną do specjalnego gniazda gimbala.
 
 

Lot bez przeszkód

Unowocześniony, współpracujący system wizyjny przedni oraz dolny pozwala na wykrywanie przeszkód leżących nawet 30 metrów przed dronem. Dzięki temu urządzenie może poruszać się z szybkością nawet 54 km/h bez ryzyka zderzenia. Z kolei w obszarze górnego czujnika wykrywanie przeszkód działa na obszarze 5 metrów, gwarantując wygodny, bezpieczny lot w zamkniętych przestrzeniach. Czujniki działają w kilku trybach, m.in. trybie Inteligentnego Lotu, RTH czy podczas standardowego lotu.
 

Tryb śledzenia Spotlight Pro

Dzięki modelowi Inspire 2 nie trzeba już pomocy dodatkowego operatora kamery, aby tworzyć niesamowite ujęcia. Tryb Spotlight Pro działa na podstawie złożonego algorytmu śledzenia, który utrzymuje w kadrze nagrywany obiekt bez względu na kierunek poruszania się dronu. Dodatkowo urządzenie wykonuje samodzielne obroty, gdy dochodzi do limitu gimbala – nie przerywając nagrywania. Możemy wykorzystać system Spotlight Pro na dwa sposoby: w danym obszarze wybierając w szybkim trybie śledzony obiekt albo w trybie kompozycji zaznaczając go, a następnie śledząc dopiero po umieszczeniu drona w konkretnym miejscu.
 

Inteligentny lot Inspire 2

Model Inspire 2 wyposażony jest w rozmaite tryby inteligentnego lotu, łączące lot urządzenia wraz z nagrywaniem. Tryby Waypoints oraz Point of Interest umożliwiają wykonywanie niesamowitych ujęć w trudnym terenie dzięki aktywnemu trybowi unikania przeszkód. Funkcje ActiveTrack, TapFly czy QuickSpin jeszcze bardziej ułatwiają tworzenie nietypowych ujęć podczas sterowania  dronem. Na wypadek zaginięcia sygnału, np. w zróżnicowanym powierzchniowo terenie, Inspire 2 wróci na zapisane miejsce dzięki systemowi tworzenia mapy w trakcie lotu, w czasie rzeczywistym. Powrotny lot w opcji “home point” będzie bezpieczny dzięki systemowi wykrywania przeszkód leżących nawet 200 metrów od dronu.
 

Moc i prędkość

Dzięki swojemu systemowi zasilania dron Inspire 2 nie ma sobie równych we własnej klasie, mając niesamowite osiągi. Może lecieć z prędkością maksymalną do 94 km/h, przy czym w bezpiecznych warunkach z wykrywaniem przeszkód – do 54 km/h. Opada z prędkością 9 m/s, zaś wznosi się nawet z prędkością 6 m/s. Poruszanie się w wymagającym terenie jest znacznie łatwiejsze dzięki dwóm czułym drążkom sterowania. Zwiększona moc urządzenia pozwala wykorzystywać je nawet na ekstremalnych wysokościach do 5000 m. n. p., wykorzystując przy tym specjalny system śmigieł dedykowanych do większych wysokości. System grzewczy pozwala dronowi Inspire 2 poruszać się w temperaturach nawet do -20 stopni Celsjusza.


Niezawodne działanie

Dron Inspire 2 to urządzenie dopracowane na każdym szczeblu. Dzięki podwójnemu systemowi zasilania i zamontowanym, zdublowanym jednostkom nawet awaria pojedynczego akumulatora nie zagrozi dronowi, który wróci bezpiecznie na ziemię. Cały system napędu Inspire 2 został sprawdzony podczas wielu godzin testów, dzięki czemu producent gwarantuje jego niezawodność. Dodatkowo model posiada wbudowany specjalny system przesyłu sygnału płynący wprost z układu napędowego, istotny w razie utraty sygnału PWM.


Rozbudowana wersja combo

Wersja combo modelu Inspire 2 posiada specjalne oprzyrządowanie. W jego skład wchodzi m.in. kamera Zenmuse X5S. Klucz licencyjny pozwala na aktywację formatów CinemaDNG i Apple ProRes do nagrywania i przetwarzania obrazów w trybie CineCore 2.0. To gwarantuje nagrywanie filmów z jakością 5,2 K (czyli 5280x2970 oraz 5280x2160). Wykorzystane dodatkowo techniki oversampling pozwalają na uzyskanie na obrazie jeszcze większej ilości szczegółów. Licencja jest bezterminowa, a daje dostęp do udogodnień gwarantujących możliwość nagrywania filmów z wręcz hollywoodzką jakością.

 W zestawie:

Inspire 2
Nadajnik
Śmigła (4 pary)
Akumulator (TB50) x2
Ładowarka
Hub ładowania
Kabel zasilania
Kabel USB (z podwójnym gniazdem typu A)
Karta micro SD (16 GB)
Płyta kalibracji systemu wizyjnego
Walizka
Naklejka termoizolacyjna na akumulator x4
Instrukcja obsługi

Specyfikacja


ModelT650
Maks. czas lotu27 min.
Masa 3290 g (z dwoma akumulatorami, bez gimbala i kamery)
Maks. masa startowa4000 g
Maks. prędkość94 km/h
Maks. prędkość wznoszeniaTryb P, A - 5 m/s / Tryb S - 6 m/s
Maks. prędkość opadania9 m/s
Temperatura robocza-20° - 40° C
Zasięg dolnych czujników5 m
Zakres pracy dolnych czujników0 - 10 m
Zakres pracy przednich czujników0,7 - 30 m
Zasięg górnych czujników5 m
Zasięg sygnału nadajnika3,5 km w UE (zgodnie z CE)
Akumulator nadajnika6000 mAh 2S LiPo
AkumulatorATB50 4280 mAh LiPo 6S 22,8 V
Zakres obrotu gimbalaPitch -130° - 40°, Roll ±20°, Pan ±320°

Specyfikacja

Zasięg(m)3500
Gwarancja24 miesiące
Podgląd na żywoTak
Kamera(mpix)20
GPSGPS / GLONASS
EAN6958265141225
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Opinie - DJI Inspire 2 Premium Combo X5....

Paweł
Jakość
Ogółem
Cena

Zaskakująca jakość nagrań

Jest to mój drugi dron. Pierwszym był Phantom 3 Pro. Używam dronów jako narzędzia pracy. Jestem pod wrażeniem jakości z kamery X5S oraz sterowania samym dronem. W porównaniu z Phantomem 3 trochę dziwne uczucie bo przy tym Phantom to zabawka. Polecam Panów z Megadrona - pomogli mi odpalić wszystko, zrobili przeszkolenie. Wielkie dzięki!

Napisz opinię

Oceniasz produkt: DJI Inspire 2 Premium Combo X5S+ licencje CinemaDNG / Apple ProRes

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji