Deskorolka elektryczna Yuneec E-GO 2

SKU: EGO2CREU001

In stock

Stan: Dostępny

1 199,00 zł

* Wymagane pola

1 199,00 zł
Leasing

Opis produktu w naszym sklepie:

Deskorolka Yuneec'a E-GO 2 - poczuj prędkość


deska yuneec e-go 2 sklep

Deskorolki popularne były już wiele lat temu – i nigdy nie straciły na swojej popularności. Tak dzieci, jak i młodzi dorośli uwielbiają na nich jeździć, ścigać się i wykonywać różne akrobacje. By jednak komfort użytkowania był możliwie jak największy, warto kupić dla siebie czy bliskiej osoby deskorolkę z prawdziwego zdarzenia – szybką, wytrzymałą i dobrze zaprojektowaną. Właśnie do takich należy deskorolka elektryczna Yuneec E-GO 2! Jakie sekrety kryje?

 
 
deska yuneec e-go 2 cena

Wysoka jakość wykonania
 

Deskorolka E-GO 2 jest ulepszoną wersją popularnej E-GO. Wszystkie możliwe wady, jakie posiadał poprzedni model, zostały w niej wyeliminowane. Zaletą są też liczne dodatki, zwiększające prędkość i wygodę jazdy. Warto jednak zwrócić na początek uwagę na samo wykonanie i atrakcyjny wygląd tego modelu. Deskorolka wyróżnia się na tle swoich sióstr – jest doskonale zaprojektowana i perfekcyjnie wykonana, a jej futurystyczny wygląd spodoba się każdemu fanowi nowoczesności i na pewno sprawi, że będzie on wyróżniał się z tłumu!deska yuneec e-go 2 trójmiasto


 
Przy całym swoim nowoczesnym designie, deskorolka jest jednak dosyć lekka – waży 6,3 kg, więc można ją praktycznie wszędzie ze sobą zabierać i później cieszyć się z przyjemnej jazdy! Deskorolka jest wykonana z drewna kompozytowego, wyjątkowo wytrzymała i stabilna. Jej kształt również jest perfekcyjnie zaprojektowany – tak, by jazda była jeszcze wygodniejsza!
 

deska yuneec e-go 2

Szybka jazda, inteligentne dodatki

yuneec e-go 2

Prezentowany model deskorolki jest jeszcze szybszy niż poprzednie! Osiąga prędkość 20 km/h, a do tego jest to sprzęt zwrotny i bezpieczny. Jednorazowy czas użytkowania to nawet 4 godziny, więc na deskorolce można przejechać dystans około 30 kilometrów na jednym ładowaniu! Ładowanie też jest wyjątkowo szybkie, a do tego dochodzą również dodatki – jak bezprzewodowy pilot, który pokocha każdy użytkownik!

deska yuneec e-go 2

deska yuneec e-go 2

 

Z pilotem łączymy się przez Bluetooth, by następnie przy pomocy suwaka kierować jazdą, a także wybierać tryby użytkowania. Dostępny jest tryb podstawowy, dynamiczny, sport oraz ECO – do wyboru właściciela. Deskorolką można też sterować przy pomocy smartfona – wystarczy I-GO Yuneec (dla systemów iOS i Android).

 deska yuneec e-go 2


 
 Słońce, wiatr we włosach i wolne chwile spędzane aktywnie z przyjaciółmi – najlepiej na deskorolkach elektrycznych! Odłóż konsolę, komputer i smartfon – teraz nowoczesna technologia zapewni Ci zdrową rozrywkę! Zobacz nasz film promocyjny i sprawdź dlaczego deskorolki elektryczne są najlepsze!

 

 

 

W zestawie

Specyfikacja

Deskorolka E-GO2
Pilot sterowania
Ładowarka sieciowa
Kabel USB
Klucz do kół
Udźwig: 100 kg
Zasięg: 30 km
Prędkość max: 20 km/h
Czas ładowania: 3-5 godz.
Waga: 6,3 kg
Silniki: Bezszczotkowe
Moc: 400 W
Wymiary: 91 x 24 cm
Średnica koła: 90 mm
Materiał koła: poliuretan
Materiuał deski: drewno kompozytowe
Sterowanie: Kontroler lub Smartfon/Tablet

Specyfikacja

EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Opinie - Deskorolka elektryczna Yuneec ....

Patryk
Jakość
Ogółem
Cena

Genialna!

Bardzo szybko się rozpędza, szybko hamuje! Polecam wszystkim, którzy lubią deski i prędkość :)

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Deskorolka elektryczna Yuneec E-GO 2

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji