Wraz z rozprzestrzenianiem się smartfonów sterowanie dotykowe jest coraz powszechniejsze we wszystkim, od gier po latanie dronami. Ale dla wielu z nas, którzy dorastali w konsolowych grach wideo, kontrolki na ekranie dotykowym nie są w stanie dorównać fizycznym sprzężeniom gamepada (a.k.a. kontrolerów lub joypadów).

Aby być uczciwym wobec DJI, sterowanie DJI Tell oza pomocą wirtualnych joysticków jest zaskakująco intuicyjne. Na przykład urządzenie mobilne będzie wibrować po zwolnieniu drążka, co zapewnia bardzo potrzebne fizyczne sprzężenie zwrotne dla wejść, a nawet można regulować skok zawieszenia, przechylając telefon w górę i w dół.
Dla wielu graczy, nie jest to ograniczeniem. DJI stworzył kontroler dedykowany dla Tello , z drążkami i przyciskami; niektórym graczom najwygodniej latac będzie z czymś, co bardziej przypomina kontrolery, które poznali i pokochali przez wiele lat gameingowych doświadczeń. Dlatego w najnowszym oprogramowaniu i aktualizacjach DJI GO 4 DJI dodało obsługę kontrolerów gier innych firm

Pilot do Tello - GameSir T1D

gamesir pilot

Kompaktowe, przenośne i składane gamepady GameSir są doskonałym rozwiązaniem dla graczy i użytkowników Tello, którzy zawsze są w ruchu. Gamevices są dostępne w kilku różnych rozmiarach dopasowanych do konkretnego urządzenia i są niezwykle łatwe w konfiguracji. Po prostu rozłóż go, odłóż telefon lub tablet w bok za pomocą lightning lub złącza USB, a będziesz gotowy do gry lub latania.
Latanie Tello z GameSir z pewnością jest jak ulepszenie z latania za pomocą urządzenia mobilnego. Przyciski A, B, X i Y można dostosować do własnych potrzeb, przyciski na ramionach sterują migawką i nagrywaniem, a także można regulować pochylenie gimbala za pomocą D-pad. Dodatkowo, jeśli masz mało baterii, po prostu podłącz port USB Gamevice do źródła zasilania i kontynuuj latanie! Nawet jeśli wszystkie baterie Tello wyczerpią się, GameSir jest kompatybilny z ponad 1000 grami mobilnymi, więc możesz odłożyć dron i od razu przejść do grania.