Opinie o Nas


Agras MG-1 DJI

SKU: DJIMG1

Stan: Dostępny [wysyłka 24-72 h]

Stan: W magazynie

59 999,00 zł

leasing na drony

Opis produktu w naszym sklepie:

Dron rolniczy Agras MG-1 DJI


 


Bez wątpienia DJI Agras MG-1 to wyjątkowo użyteczny octocopter, który został zaprojektowany w taki sposób, aby w precyzyjny i odpowiednio regulowany sposób aplikować płynne pestycydy, herbicydy oraz nawozy. Innowacyjność tego urządzenia wprowadza nową jakość w sektorze rolniczym, zarówno pod względem wydajności, jak i łatwości obsługi.

 

Maksymalna wydajność

Zastosowany w MG-1 potężny system napędowy jest w stanie udźwignąć do 10 kg płynnego ładunku, wliczając w to pestycydy i nawozy. Imponująca moc oraz szybkość, to połączenie, które pozwala na pokrycie terenu o powierzchni od 4000 do 6000 m2 w 10 minut, czyli o 40 do 60 razy szybciej niż w przypadku oprysku ręcznego. Inteligentny system spryskujący, w sposób automatyczny dostosowuje oprysk do szybkości z jaką porusza się octocopter, dzięki czemu pokrycie określonym płynem jest zawsze równomierne. W ten sposób, ilość pestycydów lub nawozu jest odpowiednio regulowana, co pozwala zaoszczędzić oraz uniknąć zanieczyszczenia podczas całego procesu.
 
 

 
Niezawodność i trwałość

Sprzęty używane do ochrony roślin są narażone na korozję oraz zanieczyszczenie pyłami, co skutkuje wysokimi kosztami ich utrzymania oraz skraca ich żywotność. Aby przeciwdziałać niszczeniu sprzętu, MG-1 został zaopatrzony w szczelnie zamkniętą ramę oraz wydajny, zintegrowany odśrodkowy system chłodzący. W trakcie lotu, powietrze dostaje się do urządzenia przez przedni wlot, wyposażony w potrójny system filtracyjny, który zapobiega dostawaniu się pyłu oraz innych cząstek do środka. Następnie, powietrze przedostaje się ramionami do silników, schładza wszystkie komponenty i wydostaje się na zewnątrz. Takie połączenie systemu chłodzącego oraz filtrującego, może nawet trzykrotnie zwiększyć żywotność każdego z silników.

Wymienne dysze

Dysze rozpylające mogą być wymieniane w celu uzyskania najlepszego efektu. Dołączone dysze zapewnią tysiące godzin efektywnej pracy. MG-1 posiada łącznie cztery dysze, z których każda umieszczona jest pod silnikiem. Przepływ wygenerowany przez śmigło sprawia, że powietrze przyspieszy oprysk i zwiększy zasięg.Łatwa obsługa

Zaawansowany kontroler lotu, który jest zintegrowany z urządzeniem, natychmiastowo i precyzyjnie reaguje na każdą komendę pilota. W zależności od terenu oraz potrzeb w danym zadaniu, operator octocoptera może skorzystać z trzech trybów lotu: trybu Smart, trybu Manual Plus i trybu Manual.

  • W trybie Smart, lot może zostać łatwo zaplanowany przy pomocy kilku przycisków. Nie jest do tego potrzebna znajomość mapowania terenu czy inne oprogramowanie zewnętrzne, co sprawia, że MG-1 jest nie tylko najbardziej wydajnym, ale również najłatwiejszym w obsłudze urządzeniem do opryskiwania.
  • W trybie Manual Plus urządzenie wykonuje taki sam automatyczny lot jak w trybie Smart, ale z możliwością korekty jego kierunku przy pomocy przycisków, co pozwala zaplanować przeloty nad polami o nieregularnych kształtach.
  • W trybie Manual natomiast, pilot dowolnie steruje urządzeniem podczas lotu.

 


 
 
 


Inteligentna pamięć

MG-1 automatycznie zapisuje swoje bieżące oraz wcześniejsze koordynaty w trakcie wykonywania lotu nad polami. W sytuacji, gdy oblot zostanie przerwany, na przykład z powodu wyczerpanej baterii lub braku płynu do opryskiwania, lot można następnie łatwo zacząć od ostatniego, zapisanego w pamięci miejsca, po tym jak naładujemy baterię lub napełnimy zbiornik płynem.


 


Łatwy do złożenia

Model MG-1 został oparty na składanej strukturze typu Y, która może być zmontowana bez użycia jakichkolwiek dodatkowych narzędzi. Ramiona z silnikami składają się do środka, dzięki czemu urządzenie Agras MG-1 jest kompaktowe i łatwo je przetransportować, na przykład w bagażniku samochodu. Rama, wykonana z mocnych materiałów z włókna węglowego, jest jednocześnie lekka i wytrzymała, dzięki czemu doskonale daje sobie radę nawet w najcięższych warunkach.


Śledzenie nachylenia terenu

Przy pomocy radaru mikrofalowego oraz inteligentnego systemu sterowania lotem MG-1, dron analizuje różnice terenów w czasie rzeczywistym. Pozwala to dostosowywać lot, aby utrzymać stałą wysokość lotu nad uprawami z centymetrową dokładnością. Gęstość oprysku jest utrzymywana przy nierównościach terenu, tak aby zastosować zawsze optymalną ilość płynu.
Dedykowana aparatura sterująca

Dedykowana aparatura sterująca urządzenia została wyposażona w najnowszy system transmisji Lightbridge 2, która znacząco ogranicza wszelkie opóźnienia. Tak jak sama platforma lotnicza, również aparatura sterująca Agras MG-1 jest wyposażona w ochronę przed wodą oraz pyłami. Specjalny, energooszczędny panel wyświetla informacje na temat lotu w czasie rzeczywistym i działa na jednym ładowaniu przez wyjątkowo długi czas. Wraz z niezwykle czułym joystickiem oraz wygodnymi przyciskami funkcyjnymi, opanowanie sztuki oprysków rolniczych z Agras MG-1 jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.


 

W zestawie

 

 
Agras MG-1
Nogi podwozia (para)
Nadajnik z panelem wyświetlacza
Moduł radaru
Rzep x2
Kabel zasilania
Śmigła (4xCW, 4xCCW)
Kabel Micro USB
Śrubokręt
Klucz
Filtr powietrza x2
śrubki, makrętki i podkładki
Instrukcja obsługi
Zbiornik
spryskiwacz x2
korek zbiornika x4
Zacisk węża (Ax6, Bx10)

 Specyfikacja


Rama octocoptera MG-1

Rozstaw osi1520 mm
Długość ramienia625 mm
Wymiary:1471mm x 1471mm x 482mm (ramiona rozłożona, bez śmigieł)
780mm x 780mm x 482mm (po złożeniu ramion)


Układ napędowy Agrasa

Silnik 
Rozmiar stojana60 mm x 10 mm
KV130 obr/V
Maksymalny ciąg5,1 kg/silnik
Moc maksymalna770 W
Waga (z wentylatorem chłodzącym)280 g
  
ESC 
Maksymalny dopuszczalny prąd (ciągły)25 A
Napięcie12S LiPo
Częstotliwość sygnału30 do 450 Hz
  
Śmigła 
Materiał:tworzywo sztuczne o wysokiej trwałości
Średnica/Skok533x178 mm
Waga58 gSystem oprysku w DJI Agrasie

Zbiornik 
Pojemność10 L
Standardowa ładowność10 kg
Maksymalny rozmiar akumulatora151 mm x 195 mm x 70 mm
  
Dysza 
ModelXR11001
Ilość4
Szybkość natrysku max0,43 l / min (na dyszę, dla wody)
Szerokość natrysku4 - 6 m (4 dysze, 1,5 - 3 m nad uprawami)
Wielkość kropli *XR11001: 130 ~ 250 urn
* Wielkość kropli może się różnić w zależności od środowiska pracy i prędkości rozpylania.


Cechy

Całkowita waga (bez akumulatora)8,8 kg
Maksymalna masa startowa22,5 kg
Maksymalna masa startowa24,5 kg (na poziomie morza)
ZasilanieDedykowany akumulator DJI (MG-12000)
Maksymalny pobór mocy6400 W
Czas lotu24 min (przy 12,5 kg masy startowej)
10 min (przy 22,5 kg masy startowej)
Maksymalna prędkość robocza8 m/s
Maksymalna prędkość lotu22 m/s
Zalecana temperatura pracyod 0 do 40° C


Nadajnik - DJI Agras

ModelGL658C
Częstotliwość pracy2,400 - 2,483 GHz
Maksymalny zasięg (bez dodatkowych zakłóceń)1 km
EIRP100 mW @ 2.4 GHz
Wbudowany akumulator6000 mAh, 2S LiPo
Ładowanie poprzezładowarkę DJI (A14-057N1A)
Moc9 W
Moc ładowarki 57 W
Zakres temperatury pracyod -10 do 40° C
Ładowanie w temperaturzeod 0 do 40° C

 14 dni na odstąpienie

Masz możliwość zwrotu lub wymiany towaru. Szczegóły odstąpienia od umowy.

Udzielamy 12 miesięcy gwarancji na produkty lub więcej jeżeli przewiduje to producent. Wszystkie nasze produkty są fabrycznie nowe więc nie musisz martwić się o "podróbki". Otrzymujesz produkt wysokiej jakości.

 Od 500 zł dostawa gratis!

FORMA WYSYŁKIKOSZT WYSYŁKICZAS OCZEKIWANIA
Kurier12,99 zł1-2 dni robocze
Kurier za pobraniem15,99 zł1-2 dni robocze
Paczkomat*8 zł1-3 dni robocze
Paczkomat za pobraniem*12 zł1-3 dni robocze
Odbiór w sklepie stacjonarnym (Gdynia)0 złNatychmiast lub max 24h

 

Wszystkie nasze produkty wysyłane są z Polski. Zamówienia są zawsze starannie zapakowane. Przesyłka jest zawsze ubezpieczona. Zamówienia złożone do 13:30 w 98% doręczane są następnego dnia roboczego (kurier)

*Ze względu na gabaryty tylko wybrane produkty wysyłamy Paczkomatem

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Agras MG-1 DJI

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji