Opinie o Nas


3DRobotics Solo + gimbal do GoPro 3/4 3DR

SKU: B887-126BD

Stan: Dostępny [wysyłka 24-72 h]

Wysyłka w przeciągu 2-3 dni

Stan: W magazynie

5 999,00 zł

Opis produktu w naszym sklepie:

Quadrocopter 3DRobotics Solo z gimbalem pod kamerę GoPro 3 oraz GoPro 4

Zestaw nie zawiera kamery GoPro

Z największą przyjemnością przedstawiamy najnowszy produkt amerykańskiej firmy 3D Robotics – kompletny, gotowy do startu prosto z pudełka, wyposażony w najnowocześniejszą aparaturę do lotów automatycznych dron do Twojej kamery GoPro - SOLO

 
KONTROLA 


Zaprojektowany zupełnie od podstaw, przeznaczony do ergonomicznej i komfortowej pracy z dronem SOLO, najnowszy kontroler 3D Robotics. To wyjątkowo wygodne narzędzie do prostego i bezpiecznego latania, nagrywania fantastycznych filmów czy robienia zdjęć z lotu ptaka. 


Po raz pierwszy na rynku - przycisk PAUSE, który zatrzyma drona w miejscu, gdy czujesz się niepewnie lub obawiasz się wypadku.


iOS i Android
 

W pełni darmowa, wyjątkowo prosta i czytelna aplikacja do pełnej obsługi 3DR SOLO, na platformy iOS i Android. Szybko, sprawnie i precyzyjnie zaplanuj swój lot automatyczny, wybierz tryb pracy drona jak i kamery, komfortowo kadruj pożądane obiekty czy zmień kolor LEDów pod swoim SOLO.

PODWÓJNA MOC OBLICZENIOWA 

SOLO wyposażono w najnowszy kontroler lotu PIXHAWK 2 oraz dwa komputery pokładowe o mocy obliczeniowej 1 GHz każdy. Jeden w dronie, drugi w kontrolerze, połączone bardzo silnym, dedykowanym sygnałem Wi-Fi. Dzięki temu SOLO jest w stanie wykonać loty autonomiczne w różnych trybach oraz jako pierwszy na świecie umożliwia transmisję sygnału HD z kamery GoPro oraz dodatkowo funkcję streamingu HD poprzez port HDMI.

INTELIGENTNE ZASILANIE 3DR SOLO  

 Dron jest w stanie latać nieprzerwanie do 25 minut oraz 20 minut z dedykowanym Gimbalem i kamerą GoPro. 

System nie tylko monitoruje na bieżąco stopień zużycia baterii w SOLO, ale również biorąc pod uwagę jego lokalizację i odległość - wyśle informacje kiedy należy wracać "do domu", by bezpiecznie wylądować. 

Dla bezpieczeństwa informacja o pozostałym czasie lotu oraz aktualnym stopniu zużycia prądu wyświetlana jest zarówno na kontrolerze jak i w Aplikacji. Jeśli zbliżysz się do granicy wydajności prądowej - kontroler dodatkowo poinformuje Cię o zagrożeniu wibracją

TRYBY AUTOMATYCZNE 

Aby ułatwić, zapewnić nagranie wymarzonych ujęć przy zachowaniu idealnej stabilności jednemu operatorowi, niekoniecznie profesjonaliście - SOLO udostępnia kilka trybów pracy automatycznej, a będzie ich jeszcze więcej wraz z kolejnymi aktualizacjami. W każdym z nich możesz powierzyć zadanie automatyce lub kontrolować manualnie szereg parametrów czy choćby sam kadr, także w każdej chwili trwania lotu. 

CABLE CAM

Zaplanuj ujęcie początkowe i końcowe, zapisz w postaci wirtualnego „kabla”, po którym SOLO będzie się poruszał samodzielnie. Możesz wtedy powierzyć kadrowanie automatyce (w tym obrót i pochylenie kamery) jak i kadrować samodzielnie.
 

ORBIT


Wyznacz punkt na mapie, np. budynek, dookoła którego SOLO automatycznie wykona lot i kadrowanie na wyznaczony cel.
Ciesz się idealnie stabilnymi ujęciami dookoła pożądanego obiektu rejestrując wyjątkowe ujęcia 360 stopni.
 

SELFIE 

To zupełnie nowy wymiar ujęć typu Selfie, w którym SOLO będzie automatycznie oddalał się i przybliżał do Ciebie, trzymając Cię w kadrze przez cały czas. FOLLOW ME" SOLO będzie podążał za Tobą w określonej odległości i wysokości – za Tobą, przed, obok a nawet dookoła Ciebie, jednocześnie utrzymując Cię cały czas w kadrze. Jeśli kiedykolwiek chciałeś nagrać siebie z lotu ptaka, gdy biegasz, jedziesz na rowerze czy motocyklu - SOLO zrobi to za Ciebie.

 

3 OSIOWY GIMBAL DO GOPRO 

3DR opracowało wraz z GoPro® pierwszy stabilizator 3 osiowy, idealnie wykorzystujący możliwości kamer HERO. Oznacza to, że podczas lotu masz dostęp do wszystkich funkcji kamery. Rozpocznij lub zakończ nagrywanie, zrób zdjęcie, zmień ilość klatek, kąt widzenia, balans bieli czy ostrość w dowolnej chwili podczas lotu. 

Najnowszy Gimbal zapewnia również całkowitą kontrolę nad kamerą i jej ruchami, zarówno manualnie jak i automatycznie, umożliwiając też transmisję video w odległości ponad 1 km od kontrolera w jakości HD! 

Ścisła współpraca z GoPro ma jeszcze jedną zasadniczą zaletę - gdy pojawi się kolejny, lepszy model - Twój SOLO będzie z nim gotowy do pracy!

3D Robotics SOLO to także otwarta platforma do dalszego rozwoju - nie zamykasz się na inne, nowe możliwości. Dzięki przystosowanym portom oraz oprogramowaniu typu Oper Source w przyszłości zaprezentowane będą m.in.: system ratunkowy oparty o instalację spadochronu; system optycznego rozpoznawania obiektów pod dronem do latania w zamkniętych pomieszczeniach, uchwyt do transportu i upuszczania ładunków czy silne diody LED. Będzie również możliwość zastosowania innego Gimbala pod inną kamerę. Nie musisz ograniczać się do nowych aplikacji 3DR - jeśli jesteś developerem/konstruktorem - możesz oprogramować SOLO pod swoje potrzeby.

 

 Od 500 zł dostawa gratis!

Zamówienia powyżej 500 zł wysyłamy na nasz koszty.

FORMA WYSYŁKIKOSZT WYSYŁKICZAS OCZEKIWANIA
Kurier14,99 zł1 dzień roboczy
Kurier za pobraniem18,99 zł1 dzień roboczy
Paczkomat*8 zł1-3 dni robocze
Paczkomat za pobraniem*12 zł1-3 dni robocze
Odbiór osobisty - Gdynia0 złNatychmiast

 

Wszystkie nasze produkty wysyłane są z Polski. Zamówienia są zawsze starannie zapakowane. Przesyłka jest zawsze ubezpieczona

*Ze względu na gabaryty tylko wybrane produkty wysyłamy Paczkomatem

Napisz własną recenzję

Oceniasz produkt: 3DRobotics Solo + gimbal do GoPro 3/4 3DR

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczne zakupy dronów opinie megadron bezpieczne transakcje