Opinie o Nas


3DR IRIS+ gimbal 2D Tarot

SKU: 8606-68719

Stan: Dostępny [wysyłka 24-72 h]
Wyposażony standardowo w jeden z najlepszych kontrolerów lotu na świecie - PIXHAWK, zapewnia pewny i stabilny lot, w tym również autonomiczny.

Stan: W magazynie

4 399,00 zł

Opis produktu w naszym sklepie:


Dron IRIS+ to robot do zadań specjalnych, którego obsługa nie będzie stanowiła problemu dla profesjonalisty jak i amatora. Dzięki automatycznym trybom pracy będziesz mógł uwolnić ręce od nagrywania i zająć się tym, co sprawia Ci przyjemność, podczas gdy dron uchwyci kadr za Ciebie


Uruchamiając tryb 3PV Follow Me możesz ustawić drona tak, że zamontowana w nim kamera będzie mieć Twoją postać cały czas w kadrze. Za pomocą własnego smartfona możesz ustawić odległość, w jakiej robot będzie utrzymywał się od Ciebie, a także jego położenie - dron poleci z tyłu, przed lub obok. To inteligentne rozwiązanie sprawia, że dron sam będzie operował gimbalem i kamerą tak, abyś cały czas był w kadrze.                                                   

Na swoim urządzeniu mobilnym (Android, Laptop PC) możesz również ustawić trasę lotu drona przez tzw. WAYPOINTY. Wystarczy darmowa aplikacja Droid Planner 2. Po jej zainstalowaniu możesz na swoim tablecie/telefonie/laptopienarysować trajektorię lotu i dron IRIS+ automatycznie poleci we wskazane miejsca i wyląduje tam, gdzie chcesz, z prędkością jaką chcesz.Kamera przez cały czas automatycznego lotu będzie miała w kadrze wskazany obszar (Region of Interest, ROI).

 
gimbal-iris-3d-roboticsW zestawie z dronem 3DR IRIS+ znajdziesz również dedykowany Gimbal 2D Tarot do kamer GoPro HERO3, GoPro HERO3+ oraz GoPro HERO4. Urządzenie w czasie rzeczywistym wystabilizuje Twoją kamerę GoPro, niezależnie od ruchów samego drona, by film czy zdjęcia były maksymalnie stabilne. 


Pozostałe parametry techniczne:

- czas pracy baterii to od 16-22 min*
- udźwig 400g,
- kontroler wyposażony w wyświetlacz z telemetrią, dzięki której można obserwować parametry lotu jak szybkość, wysokość, odległość drona czy choćby zużycie baterii w czasie rzeczywistym.

 Wszystkie te możliwości można wykorzystać tuż po wyjęciu drona z opakowania. Razem z dronem 3DR IRIS+ w zestawie zawarte są elementy niezbędne do natychmiastowej obsługi:

- kontroler i naziemna stacja radiowa do lotów automatycznych,
- dwuosiowy gimbal Tarot,
- bateria Li-Po 5100 mAh i ładowarka,
- cztery nóżki długie,
- zestaw narzędzi,
- instrukcja obsługi.

 *w zależności od obciążenia, wiatru, wysokości, temperatury, wilgotności, stylu lotu i umiejętności pilota. Szczegółowy czas lotu podany jest na dołączonej do drona instrukcji.

 Od 500 zł dostawa gratis!

Zamówienia powyżej 500 zł wysyłamy na nasz koszty.

FORMA WYSYŁKIKOSZT WYSYŁKICZAS OCZEKIWANIA
Kurier14,99 zł1 dzień roboczy
Kurier za pobraniem18,99 zł1 dzień roboczy
Paczkomat*8 zł1-3 dni robocze
Paczkomat za pobraniem*12 zł1-3 dni robocze
Odbiór osobisty - Gdynia0 złNatychmiast

 

Wszystkie nasze produkty wysyłane są z Polski. Zamówienia są zawsze starannie zapakowane. Przesyłka jest zawsze ubezpieczona

*Ze względu na gabaryty tylko wybrane produkty wysyłamy Paczkomatem

Opinie klientów - 3DR IRIS+ gimbal 2D Tarot....

Damian
Jakość
Cena
Ogółem

WOW!

Model jest świetny! Stabilny w powietrzu, bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy GoPro! Polecam bardzo ten model :)

Napisz własną recenzję

Oceniasz produkt: 3DR IRIS+ gimbal 2D Tarot

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczne zakupy dronów opinie megadron bezpieczne transakcje